Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık ağı nerde bulunur

enesn53

Yeni Üye
Adı
Enes NURAL
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bana bir balık ağı lazım çokta sağlam olmasına gerek yok acaba limana gidip açılanlardan istesem verirler mi? Yoksa para ile nereden alabilirim?

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hemen gırgıra vurmuşsunuz.

Ben ciddi ciddi sordum.
Belki dekorasyon amaçlıdır.
Tavana gerersin, üzerine deniz kabukları, vs koyarsın.

Mustafaalmış

Aktif Üye
Adı
Mustafa Almış
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam iskelede meremet yapan arkadaşlar varsa zaten ağı belli bir ölçüde keserler. Sen sardon istiyorsan (kalın ipli ince örme) onu da parça yapıp kullanırlar. Onları da bulursun. Sen iskele git hocam. En kolay orada bulursun.
Bu arada ince gırgır ağı ile çok güzel balık kepcesinin ağı yapılıyor. Çok sağlam oluyor. Ayrıca Mersin'de ince ağ ile bulaşık, kalın ile de kese için kullanılır çoğu evde.

kadir.arslan24

Aktif Üye
Adı
Kadir
Merhaba ikamet neresi olduğunu bilsek daha iyi yardimci olurduk. Ancak balik malzemesi satan yerlerde var oluyor İstanbul'da. Fiyat da çok pahalı değil.

mernisin6

Yeni Üye
Adı
Merin Siat
Kan Grubu
B Rh Negatif
tamam dinamit şakalarını bir kenara bırakalım...
Peki, gerçekten internetten sipariş verebilirsiniz, bu sadece almak istediğiniz balığın boyutuna bağlıdır.
bazı yerler
Çeşit Mensucat Balık Ağları Fiyatları
Esdeniz Profesyonel Balıkçılık ve Olta Malzemeleri
;)

enesn53

Yeni Üye
Adı
Enes NURAL
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hocam iskelede meremet yapan arkadaşlar varsa zaten ağı belli bir ölçüde keserler. Sen sardon istiyorsan (kalın ipli ince örme) onu da parça yapıp kullanırlar. Onları da bulursun. Sen iskele git hocam. En kolay orada bulursun.
Bu arada ince gırgır ağı ile çok güzel balık kepcesinin ağı yapılıyor. Çok sağlam oluyor. Ayrıca Mersin'de ince ağ ile bulaşık, kalın ile de kese için kullanılır çoğu evde.
Çok teşekkür ederim abi ben limana gidip ağ istedim verdiler balık kepçesi ve alabalık ağı yapacaktım bahsettiğin gibi ince örmeli ve kalın bir ağ buldum fakat alabalık ağının ölçülerini bilmiyorum. Eğer bir yerde bulabilirsem onu da yapacağım