Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık ağı nerde bulunur

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Çok teşekkür ederim abi ben limana gidip ağ istedim verdiler balık kepçesi ve alabalık ağı yapacaktım bahsettiğin gibi ince örmeli ve kalın bir ağ buldum fakat alabalık ağının ölçülerini bilmiyorum. Eğer bir yerde bulabilirsem onu da yapacağım
Enes...
Alabalıkları ağla yakalamaya çalışma lütfen. Bu yöntem sirküler taradından yasaklanmış ve etik olmayan bir yöntemdir ve yakalanırsan ciddi cezalarla karşılaşırsın. Ayrıca sportmence değil.

Mustafaalmış

Aktif Üye
Adı
Mustafa Almış
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çok teşekkür ederim abi ben limana gidip ağ istedim verdiler balık kepçesi ve alabalık ağı yapacaktım bahsettiğin gibi ince örmeli ve kalın bir ağ buldum fakat alabalık ağının ölçülerini bilmiyorum. Eğer bir yerde bulabilirsem onu da yapacağım
Arkadaşım ben iyi niyeli düşünüp kepçe vs için akıl vermiştim ama alabalık ağı işi can sıkıcı. Rica etsem hem kendi maddi sağlığın hem de gelecek nesillere güzel bir doğa bırakmak için bu fikrinden vazgeçer misin :)