Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Video Balık Avı Video Arşivim.

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında Hamdi tarafından paylaşıldı.

1. ishak BALLICA

ishak BALLICA Aktif Üye

Sevgili Hamdi kardeşim, bahse konu videolarına daha önce bakıp gördüğüm halde şimdi tekrar baktım ve emin ol yine aynı keyfi alarak izledim... [​IMG]

Çünkü çok iyi biliyorum ki, her bir video paylaşımı ''hani bak ben bunu tuttum, şunu tuttumdan daha çok ''geçmişte dostlar ile birlikte yaşanan binbir güzel anıları kapsıyor...Yani her biri birer anı yumağı gibi....

Keza Seyrederken insanı alıp götürüyor o geçmiş tarihte yaşanan güzel birliktelere..Anlara...[​IMG]

Sevgili dostlar, biliyorsunuz bundan 4-5 sene öncesine kadar internet ortamında pek bu tür Türkçe seslendirmeli video paylaşımları sık değil idi...Sanırım bu paylaşım tarzı pek tercih edilmiyor yada pek bilinmiyor idi... İnternet ortamında var olan Türkçe seslendirmeli olanların da ağırlık tarzı genelde ''Zıpkın avı'' tipinde olduğunu anımsıyorum...:rolleyes:

Şimdi ise öyle mi? Her hangi video paylaşım ortamına ''balık av''ı yazdığımızda karşımızda belki binlerce, belki de on binlerce tatlı su ve tuzlu su ortamları ile alakalı bir çok video paylaşımı çıkmaktadır...:)

Bana göre fotoğraf paylaşımının yanın da video paylaşımının da apayrı bir güzelliği olduğuna inanmışımdır her zaman...:)

Bunları bahsederken sanırım 2007 yılında olsa gerek, ,TRT INT kanalında bizim balık sevdası.com adlı sitemizin tanıtımı yapılırken benim ilk video paylaşımlarından olan videoya geldiklerinde kalbimin nasıl gümbür gümbür attığını ve heyecanlandığımı hiç unutamam...:p

Sevgili Murat kardeşim, dediklerinize aynen katılıyorum...Video arşivime bakıyorum da , vallahi her geçen seneyi arar olduğumuz bir gerçek...:(

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Murat BİLGE

Murat BİLGE Aktif Üye

Sevgili Murat kardeşim, dediklerinize aynen katılıyorum...Video arşivime bakıyorum da , vallahi her geçen seneyi arar olduğumuz bir gerçek...:([/QUOTE]

Zaten bütün meselede gönüllerde hoş bir seda bırakmak, muhabbet kurmak değil mi?
    Gerisi teferruat... Gönüller bir olsun..
    Videoları raporları izliyorumda, hanginiz nerelere gitmemişsiniz ki...
    Biri bize para verse şuraya gel akşama kadar bekle dese eminim hiç birimiz beklemez.. (Kendi adıma)
    Ama bir balık uğruna.. (maksat gönül birliği) nerelere gidiyoruz..

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Dediğin gibi aslında, zaman bulunca gidiyoruz. Ama artık takip ediyorum, eski rapor ve video tarihlerine bakarak gitmeye çalışıyorum. Tarih ne kadar da kaysa ona yakın zamanları denk getirmeye çalışıyorum.
    Evet İshak abi, sen de örnek kişilerden birisin. Seni de hep taktir ederim. Her anını kayda alarak bizlerle paylaşıyorsun. Eskileri yad edip izliyor insan :)

TRT programının gününü ben de hiç unutmam, o tanıtım bir ilk ti.. Biz aramadık bizi buldular ve beni aradıklarında inanın ben de çok şaşırmış ve heycanlanmıştım :)

5. scirlin

scirlin Üye

çok güzel izlerken çok keyif aldım geröekten devamını beklerim.

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bu balıksız günlerde canım video çekmek istedi :)

7. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

burcu'nun oltası vardı bir ara :) ses seda yok?

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Burcu'nun bebeği oldu, biraz ara verdik :)

9. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

ne güzel, allah analı babalı büyütsün :) programıda özledik.

10. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

hepsı de cok guzel

11. Sydney24

Sydney24 Üye

Gerçekten çok güzel videolar... özellikle baracuda nın oldugu video çok hoş...çok ugrastırıcı bir balık gerçekten..