Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BALIK AVLARINA DEVAM...BU HAFTAKİLER JOP GİBİ :) 14 MART 2016

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında agnosturk tarafından paylaşıldı.

1. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

Bu hafta yine aynı bölgede yani Çeşme taraflarındaydık. Hava ve ortam süperdi...Ama artık çuprada yoğun avlar geride kaldı ama biz gene avlanılacak balıkların yerini bulmayı başardık. Videoda tüm detaylar mevcut. Herkese iyi seyirler. RAstgele...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Yusuf1905

Yusuf1905 Üye

Helal olsun recai abi severek takip ediyoruz:)

agnosturk bunu beğendi.
  4. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

Eyw kardeşim sağolasın :)

Yusuf1905 bunu beğendi.
  5. hawk17

hawk17 Aktif Üye

Balık işi aslında bahane,ortam hava muhabbet şahane,elinize emeğinize sağlık....Görsel şölenlerin devamını dilerim..Rast gelsin herdaim bol gelsin...

Bledax ve agnosturk bunu beğendi.
  6. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

Aynen ustam. o atmosferi yaşamak bambaşka bir duygu. balık olmasada olur

7. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Video için teşekkürler. Gerçekten harikalar...

agnosturk bunu beğendi.
  8. pisimiyav

pisimiyav Üye

yine emek yine fedakarlık öncelikle değerli paylaşınız için teşekkür ederim recai bey.bir turda yüzlerce binlerce çipura tutan aç kurtlar çift başlı ejderhalar bak karabulutlar geliyor çiftlik kaçkını çipuralar bitti bitiyor.av ve avcı savaşının adaleti ve vicdanı vardır.doğa şartları ağları parçalayarak onlara yeni ve ait olduğu dünyanın kapılarını açıp özgürce yaşama şansı tanımıştı.çok değil 3-4 ay yeterli olucaktı.doğal hayata adapte olduktan sonra göç edecekler üreyecekler ve kuruttuğumuz denizlere yeni hayatlar katacaklardı.bizlerde oltalarımızda tek tük yakalayıp eve boş dönmeyecektik.sadece 3-4 aya ihtiyacı vardı ama bu balığın bilmediği şeyler vardı.karnı tokken dahi saldıran aç gözlü bir canlı vardı bu insanoğluydu.

çarşı pazar gibi turlar düzenlediler.yüzlerce binlerce tuttular. bu çipuraların anasını ağlattılar kuruttular.bre vicdansızlar hadi üç beş tuttun anladık normal ama sen nasıl binlerce tutarsın.bu hayvan hayatında iğne görmemiş tuzak ağ görmemiş nasıl kaçılır nasıl yem alınıp kusulur bilmez.bildiği tek şey tepesinden aşağı gelen yem ve onu yemek.ey açgözlü avcı karşında döğüş yapmasını bilmeyen boksör var sersem sersem gezerken bir yumruk atıyor nakavt yapıyorsun.sonrada kazandııım diye zıplıyorsun hani adalet hani vicdan ? bu avcılıkmı ? sıkıysa gel alalede bir yerde tut çuprayıda görelim avcılığını.90 yaşındaki nenemin eline versem oltayı o bile yakalr bu çupraları.burlara ağ atanlar tur düzeyenler yüzlerce tutanlar bak çipura bitiyor artık kınalarınızı alın bir tarafınıza yakın.

recai bey siz hep limitler dahilinde vicdanlı avlar yapıyorsunuz.ve üstelik bizimle paylaşıyorsunuz.sizden denizlere ve bizlere zarar gelmez.keşke herkes sizin gibi vicdanlı bir avcı ruhuna sahip olabilse.ben küçük balıklara apaçi harami diyordum ama onlar melekmiş.asıl harami apaçi burda 100 tane 1000 tane tutup kendini avcı zannedenlermiş.bu videoyu paylaştığınız çok iyi oldu hiç değilse 3-5 balık kaldıysa onlarda biraz olsun rahat eder.

9. pars

pars Aktif Üye

Çarpma ile tutulan o levreğe üzüldüm. Bu değil amatör ruh!

QuErorZ, eco elma, Siyanur ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  10. Bledax

Bledax Aktif Üye

sevgili recai,
    yine sahane bir video yine sahane cekimler... inan 9'35 den 10'20 ye kadar tek nefes almadim.bilgisayar basindaki bizlere o anlari yasatiyorsun resmen. her zaman cipura tutulacak diye bir kaide yok.bu sefer de kismet buymus. sondaki ildir manzarasiyla da 2 sene onceki motorsiklet turumu hatirlatmis oldun bana... hemen solda cağla pansiyon diye kucuk bir aile isletmesinde kalmistim. kahvaltida kizarmis keci peyniri veriyorlardi... temiz insanlarin calistirdigi cok sirin bir yer... gece kalmali gidersen eger sana da tavsiye ederim.
    paylasimin icin icten tesekkurlerimi sunarim... rast gele.

Son düzenleme: 17 Mart 2016
  11. arif_balık_peşinde

arif_balık_peşinde Aktif Üye

recai abi sen güzel videolar yayınlayan bi abimizsin ama çarpma ile alınan balığı tasvip etmiyorum.

eco elma ve nebulam bunu beğendi.