Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

balık bulucu için yardım

mehmetcelik33

Aktif Üye
Adı
mehmet celik
merhaba arkadaşlar
ikinci el fiber bir tekne aldım(ilk teknem)yirmi gündür iki günde bir akşamları açılıyoruz fakat doğru düzgün balık alamadık.
gündüzleri işlerimden dolayı çıkamıyorum,anca pazar tatilim var fakat balığa sıra gelmiyor.balık bulucu almaya karar verdim yalnız deneyimim olmadığı için sizin fikirlerinize ihtiyacım var.fazla bütçem yok.linkini verdiğim cihazlardan hangisi işimi görür veya kullanan memlun kalan var mı?(fiyatları en uygun bu sitede buldum)
Humminbird PiranhaMAX 160X Balık Bulucu 11801539 | n11.com
Garmin Echo 100 Balık Bulucu 14496368 | n11.com

semih

Yeni Üye
Adı
semih ayvaz
merhaba arkadaşlar
ikinci el fiber bir tekne aldım(ilk teknem)yirmi gündür iki günde bir akşamları açılıyoruz fakat doğru düzgün balık alamadık.
gündüzleri işlerimden dolayı çıkamıyorum,anca pazar tatilim var fakat balığa sıra gelmiyor.balık bulucu almaya karar verdim yalnız deneyimim olmadığı için sizin fikirlerinize ihtiyacım var.fazla bütçem yok.linkini verdiğim cihazlardan hangisi işimi görür veya kullanan memlun kalan var mı?(fiyatları en uygun bu sitede buldum)
Humminbird PiranhaMAX 160X Balık Bulucu 11801539 | n11.com
Garmin Echo 100 Balık Bulucu 14496368 | n11.com
Değerli arkadaşım,
öncelikle Humminbird kullanıcısı olarak şunu söylemeliyim, tam bir oyuncak ;) atari gibi..... Ben Garmin tercih ederim, hummin kolay menüsü için tercih etmiştim ancak memnun kalmadım....

mehmetcelik33

Aktif Üye
Adı
mehmet celik
Değerli arkadaşım,
öncelikle Humminbird kullanıcısı olarak şunu söylemeliyim, tam bir oyuncak ;) atari gibi..... Ben Garmin tercih ederim, hummin kolay menüsü için tercih etmiştim ancak memnun kalmadım....
semih abi verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.değerlendireceğim.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Mehmet merhaba,

Linklerini verdiğin cihazlar zaten oyuncak gibi, bu kadar para vereceksen limitlerini biraz daha zorlayabilirsen şu linke bir göz atıver, linkte 800-TL yazıyor ama 700-TL'na indirmiş :) https://www.baliksevdam.com/forum/lowrance-elite-5x-dsi-800tl-10377.html

Satış yapan arkadaş ile irtibata geçersen sana gerekli açıklamaları yapacaktır.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Ben daha önce Garmin 421S kullandım, sonra Humminbird 998C SI kullandım, ikisi de işimi görüyordu. Teknem olmadığı için şimdilik cihazım yok ama arkadaşımın teknesinde de Humminbird 998C SI var, çok memnunuz fakat 500 metreden sonrasında sapıtıyor. Transducer değişikliği yaptığımızda 1.000 metreye kadar sıkıntımız kalmayacak ;)

mehmetcelik33

Aktif Üye
Adı
mehmet celik
Ben daha önce Garmin 421S kullandım, sonra Humminbird 998C SI kullandım, ikisi de işimi görüyordu. Teknem olmadığı için şimdilik cihazım yok ama arkadaşımın teknesinde de Humminbird 998C SI var, çok memnunuz fakat 500 metreden sonrasında sapıtıyor. Transducer değişikliği yaptığımızda 1.000 metreye kadar sıkıntımız kalmayacak ;)
süleyman abi ilgin teşekkür ederim, değerlendirecem abi.