Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balık Bulucu ve Gps için YARDIM !!!!

Konu, 'Genel Konular' kısmında Deli Kadir tarafından paylaşıldı.

1. Deli Kadir

Deli Kadir Yeni Üye

Herkese tekrar merhabalar, tanışma kısmında lafı uzun tuttum galiba sonuna kadar okunmadı yazdıklarım :) Balık bulucu ve Gps için önerilerinizi bekliyorum, tüm takımları taksitle aldım, bunlarda taksitle olacak ve beni idare etmeli , kötü mal zaten almam ama uçukta olmasın jig işinde beni idare etsin, araştırmalarıma göre Garmin'e biraz daha yakınım...

Renkli ekran olayları var bazı yerlerde okumuştum çok önemli olmadığı hakkında birşeyler yazıyordu çok net hatırlamıyorum... Mesela Echo serisi çıktı , Echo 200 ve 300 tek fark 300'ün renkli olması geldi incelememe göre, 200 biraz daha ağır ama ekran boyutu daha büyük, Gps içinde önerilerinizi bekliyorum... BU arada muhtemelen Medex fuarınada bir aksilik olmazsa katılacağım, hep derler fuarlarda daha uygun bulabilirsin, sizin cevaplarınıza göre karar vereceğim... Teşekkürler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Deli Kadir

Deli Kadir Yeni Üye

Yokmu FF ve GPS kullanan :)))))

4. oktay16

oktay16 Moderatör

Merhaba kadir, tanışma mesajında yazdıkların emin ol okunmuştur, ama adı üstünde tanışma mesajı olunca tanışmadan ibaret bir konu oluyor..:)

Balık bulucu konusuna gelince, Kaç metrelik bir tekneye takmayı düşünüyorsun, Bu iş için ayırdığın bütçe ne kadar.? Seninde tahmin ettiğin üzere sonu olamayn bir durum bu dijital yaşam, Kaldı ki iyi bir şey alman senin çok balık avlayabileceğin anlamına da gelmeye bilir, Asıl dert o aleti okuyabilmek, bu da zaman ve tecrübeyle alakalı bir durum. Akın abinin açtığı çok faydalı bir konu vardı, linkini aşağıda paylaşıyorum. :)

http://www.baliksevdam.com/forum/sonarda-balik-bulucuda-baliklar-nasil-gorunuyor-72.html