Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Bulucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pride

Üye
Adı
Onur AYDOĞAN
Arkadaşlar selamlar,

Elimde 1 kere kullanılmış bir balık bulucu var. Markası Humminbird Modeli 160X (Portatif). Nette ilan verdim ama burada arayan var ise yabancı birine gitmesin istedim. İnanın bu ilandaki amacım satış değil İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilirler.

Satma sebebim, yeni aldığımız teknede sabit olması. Samimice sadece 1 kere taktım. Daha önce eagle vardı memnun olmadık bunu aldık. İlgilenen arkadaşlara detay verebilirim.

selamlar,

Onur

TEKNOTURK

Daimi Üye
Adı
Erkan Keskin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Onur Bey merhaba.

Bu bölüm kuralları gereği, ürün için bir fiyat belirtmeniz gerekiyor. Ve mümkünse son haline ait bir fotoğraf da eklemeniz gerekmekte.
Yine ürünün hakkında özelliklerini kısaca belirtebilirseniz, satışınız adına daha yardımcı olacaktır.
Özel mesaj, msn, mail v.b. yerine forum içindeki konularda ürünün tartışması yapılması öncelikli tercihimiz.

Yukarıda bahsettiğim şekilde mesajınızı düzenlerseniz, istediğimiz düzene uygun hale gelecektir. Aksi halde ilanınızı kaldırmak durumunda kalabiliriz.

iyi satışlar :)

tanbey41

Aktif Üye
Adı
Tanbey
Onur Bey merhaba.

Bu bölüm kuralları gereği, ürün için bir fiyat belirtmeniz gerekiyor. Ve mümkünse son haline ait bir fotoğraf da eklemeniz gerekmekte.
Yine ürünün hakkında özelliklerini kısaca belirtebilirseniz, satışınız adına daha yardımcı olacaktır.
Özel mesaj, msn, mail v.b. yerine forum içindeki konularda ürünün tartışması yapılması öncelikli tercihimiz.

Yukarıda bahsettiğim şekilde mesajınızı düzenlerseniz, istediğimiz düzene uygun hale gelecektir. Aksi halde ilanınızı kaldırmak durumunda kalabiliriz iyi satışlar :)

Arkadaşım son cümleyi yazmasan daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü ona benzer cümleleri daha öncede uyarılarının sonuna yazıyordun. Hoş olmuyor gerçekten.

Herkesin bir işi var, benimde 15 senedir yaptığım iş insanlara yapmalarını değilde yapmamalarını söylediğimiz bir iş ve bu konuda tecrübem var,

Üye dostlarımıza, doğruyu söyleyelim sadece, uygulamazlarsa elbette müeyyidesi olacak ama uygularlarsa müeyyideden korktukları için değil doğruyu bildikleri için uygulayacaklar.

Şunu yapmayın, şu kadar para cezası keseriz yoksa?
Lütfen yavaş gidiniz, gitmezseniz siz görürsünüz,

Çimlere basma yoksa döveriz vs,vs.

Kırmızıya kadar 10 numara, orda bozuluyor anlatım.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Arkadaşım son cümleyi yazmasan daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü ona benzer cümleleri daha öncede uyarılarının sonuna yazıyordun. Hoş olmuyor gerçekten.

Herkesin bir işi var, benimde 15 senedir yaptığım iş insanlara yapmalarını değilde yapmamalarını söylediğimiz bir iş ve bu konuda tecrübem var,

Üye dostlarımıza, doğruyu söyleyelim sadece, uygulamazlarsa elbette müeyyidesi olacak ama uygularlarsa müeyyideden korktukları için değil doğruyu bildikleri için uygulayacaklar.

Şunu yapmayın, şu kadar para cezası keseriz yoksa?
Lütfen yavaş gidiniz, gitmezseniz siz görürsünüz,

Çimlere basma yoksa döveriz vs,vs.

Kırmızıya kadar 10 numara, orda bozuluyor anlatım.
Merhabalar Tanbey,:)

İşin aslı Sevgili Erkanın yazdığı ve istediği hususlar bu bölümü aktif ederken yönetimce alınmış ve uygulanması istenilen konular.Daha önce bu bölümümüz altında oldukça sıkıntı yaşadık.Resmi olmayan ürünlerin anlatıldığından yada düşünüldüğünden farklı olmaları,model yada markanın yanlış anlaşılması,yazılması gibi, nedenler sıkça tartışmalara sebep oldu.
Bu nedenle, bu bölümü açmadan önce forum olarak yaşanmasını istemediğimiz sorunların önüne geçebilmek maksadıya satış ilanlarının bazı standartları taşımasının uygun olacağını düşündük ve 7 maddelik bir yazı yazdık.
Bu yedi maddelik yazı Sıcak fırsatlar ve ikinci el bölümünde sabittir ve konu açacak kişilere konularında nelerin olması gerektiğini anlatıyor.Bu uygulamanın amacı aramızdaki dostluğu zedeleyecek olası tartışmaları engellemektir.:)

Bu bölümün düzenlenmeside bahsettiğim sabit tanıtım konusunda yazıldığı üzere Balık Sevdam forumu namına TEKNOTÜRK Erkan beye verilmiştir.Dolayısıyla Erkan bey yukarıdaki mesajıyla sorumluluk alanında bir istemde bulunmuştur.

Bu uygulamamız yeni olduğu olduğu için buradanda bilgi olarak vermenin faydalı olacağını düşündüm.:)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
fiyat konusu hallolur ise ben talibim bendekinide satışa çıkartabilirim o zaman şu anda kullandığım ile motorum arasında bi husumet var o çalışınca radar deliriyor :)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi kayığın önüne de taktım arkasından da sürüttüm yok
tıpkı anadol araba çalışırken mahhallede televizyonların sesi bozuluyordu ya tıpkısını denizde yaşıyorum
nedir bu anadollardan çektiğim bilmem :)

pride

Üye
Adı
Onur AYDOĞAN
Erdal,

seninle Kadırga'da Hafız amca'nın orada karşılaştık mı?

Fiyatı 250 TL. Aküsü üzerinde şarjı bile tam anlayın artık:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...