Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balık için Katlanabilir Masa sandalye

Konu, 'Sohbet' kısmında paramedicselcuk tarafından paylaşıldı.

1. paramedicselcuk

paramedicselcuk Aktif Üye

Merhaba abiler, arkadaşlar.

Malum balık sezonu yakında başlayacak özellikle tatlı su için. Şimdiden hazirlık yapmaya karar verdim. Bir çok eksiğimi tamamladım ancak balıkta kullanıla bilir katlana bilen sağlam bez olmayan metal veya hafif tahtadan yapılmış olan masa ve sandalye arıyorum (Özellikle metal olursa sevinirim). Katlandığında ebat olarakta küçük olması ilk tercihim olacaktır. Bir çok yerde araştırdım ancak işin içinden çıkamadim. Dedim ki abilerimiz, arkadaşlarımız bizden daha deneyimli oldukları için kullanmış oldukları ürünleri bize tavsiye ederler. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada mayısta istanbulda olacağim. Istoça kesin ugrayacagim ordandan tavsiye alabilirim. Ayrica ürün hakkinda link veya isim verirseniz sevinirim.
    Saygılarımla.

sedatsabotic bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mctymn

mctymn Aktif Üye

4. paramedicselcuk

Mctymn Teşekkür ederim. Arkadaşımda bu ürünün birerbir benzeri vardı aynı marka olup olmadığından cokta emin değilim ama ayakların çok kısa süre de hasar gördügünden ve agır oldugundan bahsetmisti. Şayet uzun mesafe taşımada çok sıkıntı yaratabilir düşüncesindeyim. Yarın arkadaşıma bu ürünü sorup teyit edecegim. Sagolun.

5. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

6. paramedicselcuk

Shadowpane yorumunuz içn tesekkur ederim. Bu urunu de listeye ekledim. Gelen baska oneriler de olursa aralarindan birine karar verip alacağım. Özellikle de ürünü kullanıyor olup tavsiyelerde bulunmanız çok iyi oluyor. Tekrar sagolun

7. hunter

hunter Daimi Üye

Selçuk merhaba,
    arkadaşların önerdiği masa kullanışlı ve çok ağır olmayan bir masadır,yaklaşık 10 yıldır da kullanıyorum,alternatif olarak aşağıdaki linki bir incele 70X70X70.CM olan masada bende mevcut,katlayıp sırt çantası şeklinde rahatca taşıyorsun ve çok hafif,ancak etrafında fazla kalabalık konuk ağırlayamazsın.

Portatif Masa, Sandalye GittiGidiyor'da

8. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

9. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Damın tabureli sırt çantasını kullanıyorum çok memnunum. Simdi okuldayim akşam eve gidince fotoğrafta atarım. Hem yedek takimlarimı iğne makas pense misina vb. her şeyi dolduruyorum hem de tabure de sağlam :) 110 kiloyum eğilme v.s yok yok ama bayagi ağıt oluyor sırtta :)

Tabi ben çanta içinde çantalar kullanıyorum gösteririm çok kullanışlı oluyor.

10. hunter

hunter Daimi Üye

@YaşaR 'ım günaydın;

Bende bu 4-6 kişilik içinden tabure çıkan modeli öneririm,kalabalık kişiler için çok ideal.Benimde kullandığım masa bu. 4/6 Kişilik Katlanır Kamp Piknik Masa Sandalye GittiGidiyor'da 159125154

ama linkini verdiğim ürünüde yeni aldım,kalabalık olmazsada bunu açıp kullanıyorum. :) Foldıng Katlanır Alüminyum Masa Taşıma Çantalı GittiGidiyor'da 156233661

Son düzenleme: 13 Nisan 2015
    Önder Kanığ ve YaşaR bunu beğendi.
  11. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Mustafa bu konuda uzman bilir kişidir, kefil olurum :D Her hafta sonu mutlaka mangal, masa, sandalye kurar. Bir tek beni çağırmaz :)

@hunter ?

hunter bunu beğendi.