Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık katliamına polis darbesi...

Fatih Koç

Daimi Üye
Bu tür patlayıcı kullanılarak yapılan katliamlar son zmanlarda baya çoğaldı arkadaşlar..
Aman şüpheli bir durumda, olmadık bir seste, patlamada gerekli yerlere bildirmekten lütfen çekinmeyelim..
Geçen gün Sahil güvenlik yasak alana bırakılan ağı o yağmurda fırtınada üşenmeden ihbarı değerlendirip gelip toplamış gitmiş burda da.. Arkadaşlar söylediler..
Ve bir İngiliz bayan amatör balıkçıyla tanıstım yeni biraz bu balık işlerinde belliydi..
hatta sahte yemi surf kamısla suya atarak beklemeli av yapacak kadar yeni..
Ben ona 3lü dip takımı hazırlarken bende boş durmamayım diye eline aldıgı poşetle bulundugunmuz tüm kıyıda ne kadar pislik çöp şişe varsa topladı kadın..
Ve atarken dediği şuydu Sizi hiç anlamıyorum ben...!!!

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu tür patlayıcı kullanılarak yapılan katliamlar son zmanlarda baya çoğaldı arkadaşlar..
Aman şüpheli bir durumda, olmadık bir seste, patlamada gerekli yerlere bildirmekten lütfen çekinmeyelim..
Geçen gün Sahil güvenlik yasak alana bırakılan ağı o yağmurda fırtınada üşenmeden ihbarı değerlendirip gelip toplamış gitmiş burda da.. Arkadaşlar söylediler..
Ve bir İngiliz bayan amatör balıkçıyla tanıstım yeni biraz bu balık işlerinde belliydi..
hatta sahte yemi surf kamısla suya atarak beklemeli av yapacak kadar yeni..
Ben ona 3lü dip takımı hazırlarken bende boş durmamayım diye eline aldıgı poşetle bulundugunmuz tüm kıyıda ne kadar pislik çöp şişe varsa topladı kadın..
Ve atarken dediği şuydu Sizi hiç anlamıyorum ben...!!!
anlamaz abi o türk değil :D yurdum insanı hem sever hem yağmalar biz sevdiklerimizi de yağmalıyoruz :D polsi tebrik ederim demeyi gerçekten çok isterdim ancak bu gecikmiş vazife ihmal edilmiş vazife inanın hepsini isim isim nasıl avlandığını biliyorlar kimse aksini iddia edemez ancak nedense biraz kötunuz milletcenek

Fatih Koç

Daimi Üye
anlamaz abi o türk değil :D yurdum insanı hem sever hem yağmalar biz sevdiklerimizi de yağmalıyoruz :D polsi tebrik ederim demeyi gerçekten çok isterdim ancak bu gecikmiş vazife ihmal edilmiş vazife inanın hepsini isim isim nasıl avlandığını biliyorlar kimse aksini iddia edemez ancak nedense biraz kötunuz milletcenek
Çok haklısın..
Ama yabancı birisi bile bizim memleketimize ağaçlarımıza, denizimize, doğamıza bizden daha saygılı ve itinalı davranıyor. kotuyor, kolluyor ve temizlemekten yüksünmüyorsa ki öyle VAY HALİMİZE...
En azından biz kendi çocuklarımızı doğa gezilerimizde, pikniklerimizde yada dışarda iken sık sık ikaz ve öğretici sözlerle yetiştirerek o bilinci verebilmeliyiz..

MUSA

Aktif Üye
Adı
Musa Karaoğlan
Birgün yolda arabama çok yaşlı bir amcayı aldım,konuşurken yetim torunlarına baktığını anlattı,babalarını sorduğumda ise;

Balık tutmak için patlayıcıyı dereye atarken elinde patlayıp öldüğünü söyledi.
Ben bu durumda ölene değil ama geride kalanlarına çok üzüldüm.:(

Belkide balıkların ahı tutuyordur kimbilir...:confused::confused:

Fatih Koç

Daimi Üye
Birgün yolda arabama çok yaşlı bir amcayı aldım,konuşurken yetim torunlarına baktığını anlattı,babalarını sorduğumda ise;

Balık tutmak için patlayıcıyı dereye atarken elinde patlayıp öldüğünü söyledi.
Ben bu durumda ölene değil ama geride kalanlarına çok üzüldüm.:(

Belkide balıkların ahı tutuyordur kimbilir...:confused::confused:
Kuvvetle muhtemel..