Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BALIK SEVDAM - 6 EKİM BURSA-KUMYAKA BULUŞMASINA HERKESİ BEKLİYORUZ

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında Selahattin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Değerli Üyeler,

Bursa'da yapacağımız organizasyonun 6 Ekim Cumartesi olmasına karar verdik. Sürpriz isimler katılım yapabilirler. Herşeyden önce bir tanışma-kaynaşma toplantısı şeklinde başlayacak organizasyonda hava karardıktan sonra balık avına başlayacağız. Saat 17:00 gibi mekanda buluşacağız. Yemek-Çay faslı ile sohbet muhabbet ardından herkes oltalarını su ile buluşturacak.. Borukurdu vs yemler için Adabalık Av Market'ten rezervasyon yaptırabilirim isteyenler konuya belirtirlerse önceden garanti yemlerinizi ayırtabilirsiniz.. Malum Bursa'da Cuma Cumartesi yem bulmak büyük problem..

Kullanacağınız takımlar şamandıralı ve klasik dip şeklinde olacaktır.. İsteyenler mendirek tarafından eşkina, karagöze, isteyenler kumluk kısımdan mırmır, minekop, kalkan gibi dip balıklarına deneme yapabilirler.. Yem olarak borukurdu, teke, karides vs, başlıca iş yapan yemler olup herkes kendi imkanlarıyla yemlerini tedarik edecektir.. Sabah erken saatte olası bir palamut akınına karşı, 2 ve 3 no kaşıklarınızı yanınıza almayı unutmayın..

Organizasyonda başlıca ihtiyaçlar, mangal, semaver, portatif masa, sandalye, ışıldak vs..

Gazamız mubarek olsun umarım bu sefer bol balıklı, az muhabbetli bir organizasyon olur :D :D Hepimize şimdiden Rastgele dostlar..

Katılım listesini oluşturmaya başlıyorum konunun takipçisiyim.. Sürpriz isimler katılım yapabilirler( Bandırmalı Mustafa Abi:D ) ilk kez katılacak arkadaşları mutlaka bekliyorum çünkü bu buluşma sonrası oluşacak dostluklarla Bursa'da avlanacak güzel takımlar kurulacaktır.. İstanbul'dan da katılım olacak.. Organizasyon sonrası paylaşacağımız resimler ve anılarla çok güzel keyifli vakitlerimizi katılamayan dostlarımızla da paylaşacağız.. Hepinize Saygılar ve Sevgiler :)

NOT: MERA AKŞAMA DOĞRU EPEY KALABALIK OLUYOR MALUM CUMARTESİ.. ERKEN SAATLERDE YERLERİMİZİ AYIRALIM YOKSA SIKINTI YAŞAYABİLİRİZ YER BULMAKTA, KATILACAK ARKADAŞLAR BİRAZ ERKENCE ORADA OLURLARSA İYİ OLUR..

İrtibat Telefonları:

Oktay16 : 0533 559 75 88
    Selahattin : 0507 557 17 77
    Ada Balık Ufuk Bey : 0553 298 88 22

Katılım Listesi:
    1. Selahattin
    2. Oktay(Mod)
    3. İrfan Abi (Mod) ve Ekibi
    4. Hamdi(Admin) ve Yaşar(Mod), Mustafa (Hunter)(Org Sorumlusu)
    5. Mert Yılmaz ve Ekibi
    6. Celal Filiz
    7. Bandırmalı Mustafa Abi Ve Ekibi
    8. Nakicagatay ve Ekibi
    9. Emrah
    10. Sabora Sabahattin Abi
    11. Nightfisher Fatih Abi
    12. Yücel Yiğit ve Ekibi
    13. Umit Dulger
    14. Altan ve Beyhan Abi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Eylül 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oktay16

oktay16 Moderatör

Hadi hayırlısı, büyük bir katılım ve bol balıklı bir organizasyon olacağına inanıyorum. Sürpriz hediyeler de cabası..

4. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Heyyyt beyaa.Gazamız mubarek ola...Bir de harita eklersen biliyorsun biz YABANCIYIZ :p:D

5. sabora

sabora Daimi Üye

Katılacak herkese şimdiden başarılar. Ben de gelebilme hesapları yapıyordum fakat kuzenimin düğününe denk geldiği için sadece kalbim sizinle olabilecek.

6. night fisher

night fisher Aktif Üye

Benim içim çok uygun(zaten g.yalıda oturuyorum) bir yer olmakla beraber,bir takım handikapları olan bir yer olması nedeniyle,konuyu tartışmaya açma gereği duyuyorum.(Benim için bu sizlerle tanışmak,sohpet ve muhabbet fırsatı olacağından balık çok gerilerde bir sırada.)
    handikaplar şöyle,
    14 ekim tarihinde yüzde seksen hava poyrazlı olabilir.Poyrazda orada barınmak imkansız gibi birşey.
    Katılım kalabalık olursa,mendirek çok kısa olduğundan yeterli olta alanı olmayabilir.
    Balık yönünden pek verimli bir yer değil,ekimin ortasında mırmırda çeker kendini,başkada bişey çıkmama ihtimali yüksek.

7. sabora

sabora Daimi Üye

Ben gelemeyeceğim demiştim Selahattin listeye yazmışsın ama :)

8. night fisher

night fisher Aktif Üye

AVANTAJLARINIDA YAZAYIM
    Şirin bir yer öncelikle.
    dibinde de şirin bir kafe çaybahçesi var.
    İllede balık mı dendi 5 km sonra trilye var,10 km geride g.yalı,mudanyanın dibinde zaten.
    Aydınlık ve geniş bir beton zemini var.
    Bana çok yakın:D:D:D

9. Selahattin

Mangal ve muhabbet acisindan burayi sectik Fatih abi ancak dedigin gibi elde diger secenekler de var, tarihi de 6 ekime kaydirabiliriz , guzelyali da yapabiliriz benim acimdan sorun yok, yeter ki Poyraza denk gelmeyelim:)

10. Selahattin

Haftaya baska bir dugun yoksa katilabilirsin abi :D

11. night fisher

night fisher Aktif Üye

KUMYAKA (siği)
    url=http://bit.ly/c25MCx][​IMG][/url]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.