Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BALIK SEVDAM - 6 EKİM BURSA-KUMYAKA BULUŞMASINA HERKESİ BEKLİYORUZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu aksam sizin icin mera yemlemesi yapacam karides ve sulunezle dostlar:)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Dostlar havaların durumuna göre tarih ileri alınabilir Çarşamba günü netleşecek:) Sürpriz hediyeler için Admin Hamdi Bey sponsor ayarlaması yapıyor bilginize :D Ayrıca sürpriz konuklar olacak kaçırmayın üzülürsünüz:)
Süprizlerden biri ben olacaktım ancak 6 Ekim'de aranızda olamam,sonrası tarihler bana uygun olacak,yoğun bir Fuar beni beklemekde Ekim'in ilk haftası.

Katılamasamda gönlüm sizlerle,Dost'ları özlemiştim umarım en kısa zamanda görüşebiliriz.Herkese Selamlar. :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Süprizlerden biri ben olacaktım ancak 6 Ekim'de aranızda olamam,sonrası tarihler bana uygun olacak,yoğun bir Fuar beni beklemekde Ekim'in ilk haftası.

Katılamasamda gönlüm sizlerle,Dost'ları özlemiştim umarım en kısa zamanda görüşebiliriz.Herkese Selamlar. :)
Suanda hava normal gorunuyor haftaya ama kesin sonuc Carsamba belli olacak abi haberlesiriz eger bur erteleme olursa mutlaka:)

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Her ne kadar 7 Ekim Pazar sabahı işe gitmem gerekiyorsa da konunun takipçisiyim. O gün için işyerinde yerime bir arkadaş ayarlamaya çalışacağım, olmazsa işe uykusuz gideceğim artık, o da olmazsa sizlere şimdiden bol eğlenceler ve bol balıklar :) Katılmayı gerçekten çok istiyorum...

.:EmR@H:.

Üye
Bende orda olmayı çok istiyordum fakat işte olucam ne yazıkki :(

Adı
Fatih Bayram
Selo hayırlı uğurlu olsun inşallah.
Küçük bir açıklama.
İrfanın ekibi:
fatih
yücel
togay
önder
ferit
nejdi

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Selo hedef balık tam olarak nedir. Ben biraz düzensiz bir adamım. :D Tüm mazlemeleri alırsam arabada yer kalmıyor. Gerekli olanlarla ufak bir hazırlık yapayım hafta sonu yaklaşıyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...