Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balık Sevdam Ailesine "Bilgilendirme" Duyurusu

Konu, 'Duyurular' kısmında Hamdi tarafından paylaşıldı.

 1. Hamdi

  Hamdi Admin Site Admin

  Yaş:
  43
  Kayıt:
  29 Nisan 2010
  Mesajlar:
  19.593
  Beğeniler:
  9.532
  Şehir:
  İstanbul
  Merhaba Balık Sevdam Ailesi,

  Son günler de gittikçe artan bazı konular nedeni ile gerçekleri bir nebze açıklamak adına bir yazı hazırlama ihtiyacı duyduk.

  Bildiğiniz üzere www.baliksevdam.com sitemiz bu camiada ve yapmış olduğu projeler ile en üst düzeydedir. Sıralama olarak da en üstlerdedir, Bunu biz demiyoruz İnternet ölçüm siteleri söylüyor.

  Balık Sevdam Adı ile 5. Yılına girmek üzereyiz. Diğer site geçmişimiz ile Forum ortamı olarak 10 yıla yaklaşmaktadır.

  Bu süre zarfı içerisinde Balık Sevdam hep farklı olmuş ve hep ilkleri gerçekleştirmiştir. Bilinçlendirici toplantılar, Fuarlar, Televizyon Programları, Dergi Yazıları, Yurt Dışı Yarışmaları, Gazeteler, Sosyal Projeler ve daha bir çok aklımıza gelmeyen projelere imzasını atmıştır.

  Ciddi maddi ve manevi emekler vererek yenilediğimiz sitemiz takdir edersiniz ki alanında tektir.. Sitenin yenilenme amacı ise üyelerimizin son teknolojinin nimetlerinden faydalanarak daha hoşça ve özellikle altını çizmek istiyorum HUZURLU , vakit geçirebilecekleri bir platform sağlamaktır..

  Sitemizin bu durumda olmasından faydalanmak isteyen bazı firmalar reklamlarını yaptırmak için elemanlarını veya çevresindeki bazı insanları görevlendirmek suretiyle, sitemizde konu açtırarak, mesaj yazdırarak yada malzeme önerileri yaptırarak "yanlış dahi olsa da" yönlendirmeler yapmaktadırlar..

  Bu tarz yorumlara belli bir süredir huzuru bozan taraf biz olmayalım diye karışmıyorduk ancak her ne hikmetse, sitemiz yenilendikten sonra bu tarz yorumlar artmış , etrafında gelişen olaylar sonucunda ise sonuçları herkesçe malumdur..

  Ayrıca üyelerimiz arasında da rahatsızlık yaratan bazı şahıslar, değişik konularda marazlar çıkartarak konuları karıştırıp bir kenara çekiliyorlar… Ip numaralarından araştırdığımızda ise bazılarının sahte ip ile yurtdışı odaklı bazıları ise malum yerlerden bağlanmış olduklarını tespit ettik..

  Ama unuttukları bir konu var; Balık Sevdam ekibi ve köklü üyeleri yıllardır bu camiada ve saygın bir çevrelerinin olmasından dolayı az çok neyin ve kimin ne olduğunu bilmekteyiz.

  Bu duruma bilerek veya bilmeyerek maşa olan arkadaşlarımız dolduruşa gelmiş ve onların vasıtasıyla sitemizi sarsmaya çalışmışlardır. Ama Balık Sevdam Köklü bir ağaçtır sarsarsan sadece “düşen meyvelerini yersin” Meyve vermeye devam edecektir.
  Komik bir durum da dünyada kabul görmüş kalitesi tartışılmaz olan ürünlere ve Sitemize bazı taraflı insanlar vasıtasıyla çamur atılmaya kalkılması; bilmezler ki” Güneş balçıkla sıvanmaz” . ;)

  Neden bir çok firmanın reklamına izin verir iken bazılarına vermiyoruz ?.. Bunun sebeplerinden biri de geçmişte site üyelerimize zarar vermiş firmaların sitede reklamını yapmama kararı aldığımızdan dolayıdır. O yüzden sitemizde amacı sadece belli firmaların reklamı olan insanların olduğunu anladığımızda müdahale etmekteyiz..

  İnsan vücudu bile bazen bünyesinden Safrayı atınca daha dik ve rahat olur. Balık Sevdamız da zaman zaman sitemizi rahatsız eden safralarından kurtulmuş yoluna daha güçlü ve daha dostça devam etmiştir.

  Balık Sevdam sitemizin kuruluşunun ana amaçlarının en başında sadece balık avı hobimizin olması ve tartışmalardan uzak durmaktır!

  Tartışmaya yol açabilecek mesaj yada konuların önceden sezildiğinde temizlenmesi ve huzurun bölünmemesi ilk amacımızdır. Bunu da önceden sezinleyecek ve müdahale edecek çok iyi bir yönetime sahip olduğumuzu düşünüyorum..

  Site üyelerimiz her zaman ön plandadır, Balık Sevdam sitemizin amacı sadece bu olmuştur ve böyle olmaya da devam edeceğiz.

  Amatör ruha sahip çıkmak bizim vazifemizdir. Kimse kimsenin Balık avındaki umudu ile oynayamaz.

  Amacı sadece amatör balık avcılığı olan herkese desteklerimizi vermeye devam edeceğiz..

  Bizim amacımız reyting olsaydı her gün kavga çıkartacak konulara izin verir karşısına geçip, kahve içer reytingin artışını izlerdik..

  Balık Sevdam , tartışmalar yüzünden yıkılan büyük ve köklü bir yapının enkazından kendi küllerinden doğmuş ve tekrar eski kudretine ulaşmış tertemiz bir oluşumdur.. Ve bu temiz ismi kirletmek kimsenin haddine değildir.. Buna katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.. Tartışmalara prim vermememiz ve kararlı bir şekilde yolumuzda devam etmemiz bu yüzdendir.. Bir konunun veya mesajın hakaret veya küfür içermeden silinmesinin sebeplerini umarım anlatabilmişizdir.. Her ne olursa olsun tartışma yaratması muhtemel konu ve mesajlar silinmeye devam edecektir.. Geçmişten alınan dersler geleceğimiz için referansımızdır..

  Unutulmasın ki biz Balık Sevdam platformu dışında hiç bir platforma müdahale etmemekteyiz, ama buna rağmen dışarıdan müdahaleler , sızmalar ve ortamın huzurunu bozmaya çalışmalar devam etmektedir, bu huzur ortamını bozmaya kimsenin hakkı yoktur..

  Sonuç olarak bu ruhta ve inançta olan arkadaşlar ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu bağlamda aramızda aksini düşünen arkadaşlar var ise ayrılmakta özgürler, ama biz bundan sonra taviz vermeden ilerleyişimizi sürdüreceğiz..

  Önümüzde ki yıl Balık Sevdam Bir çok yeniliğe daha imza atacaktır… Bizi izlemeye devam edin..:)

  Herkese Rastgele..
   
 2. Sponsorlu Bağlantılar
 3. hızır şeref gültekin

  hızır şeref gültekin Daimi Üye

  Yaş:
  33
  Kayıt:
  17 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  3.985
  Beğeniler:
  370
  Şehir:
  rize
  Yıllardır bu aile nin içindeyim ve bu aile ile tanıştığım için çok mutluyum şunu söyleyebilirim ki balık sevdam sadece bir platform değil BİR AİLE dir elbette arada yaramaz kardeşler de olur :)
   
  Gülay, Selahattin ve Hamdi bunu beğendi.
 4. pendikli_fb

  pendikli_fb Aktif Üye

  Kayıt:
  4 Aralık 2013
  Mesajlar:
  139
  Beğeniler:
  112
  Şehir:
  İstanbul/pendik
  Emeğinizi Taktir Ediyorum.
   
  Hamdi bunu beğendi.
 5. ErdalYildiz

  ErdalYildiz Daimi Üye

  Yaş:
  44
  Kayıt:
  14 Ocak 2014
  Mesajlar:
  1.097
  Beğeniler:
  1.109
  Şehir:
  Trabzon
  Can ve Dündar arkadaşlarımızdan uzun süredir ses soluk yok. Yönetici oldular sonra kısa bir süre yazıları ve sesleri çıkmaz oldu. Haberi olanlar bilgilendirirse sevinirim.
   
  Ali Ş. bunu beğendi.
 6. Selahattin

  Selahattin Moderatör Yönetici

  Yaş:
  32
  Kayıt:
  2 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  7.984
  Beğeniler:
  4.436
  Şehir:
  Şişli, İstanbul
  Son günlerde hepimizin tansiyonu biraz yükseldi, keşke daha farklı çözüm şansı olsaydı.. Kangren olan parça kesilmeden malesef yaşam devam edemiyor.. Ne kadar kurtarmaya çalışırsan çalış vücudu zehirlediği için son çözüm bu oldu..

  Reklam ve tartışma konusunda ise üyelerimizden ricam, rahatsız olduğunuz durumlarda lütfen Şikayet Butonu nu kullanmaktan çekinmeyin, bizi haberdar edin ki, konu büyümeden müdahale edebilelim, kalpler kırılmasın.. Hepimiz çalışan insanlar olduğumuzdan devamlı takip edemeyebiliyoruz forumu bu sayede erken önlem almış oluruz.

  Saygılarımla
   
 7. Hamdi

  Hamdi Admin Site Admin

  Yaş:
  43
  Kayıt:
  29 Nisan 2010
  Mesajlar:
  19.593
  Beğeniler:
  9.532
  Şehir:
  İstanbul
  Dündar arkadaşımız yönetimde ayrılma kararı aldı biz de saygı duyduk. Can arkadaşımızın ise yakınının sağlık durumu nedeni ile uzak kaldı bizlerden.
   
  Ali Ş. ve ErdalYildiz bunu beğendi.
 8. Ahmet R. ÖZDEMİR

  Ahmet R. ÖZDEMİR Daimi Üye

  Kayıt:
  12 Ocak 2013
  Mesajlar:
  1.067
  Beğeniler:
  654
  Şehir:
  istanbul
  doğru bildiğimiz yollan ayrılmayız düzgün bir site ve çok saygılı arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz var ellerine kollarına sağlık daha nice sağlıklı ve güzel yıllara
   
 9. vadidebalık

  vadidebalık Aktif Üye

  Yaş:
  59
  Kayıt:
  20 Eylül 2010
  Mesajlar:
  237
  Beğeniler:
  103
  Şehir:
  istanbul
  Nice beş yıllara....başarılarınızın devamı dileklerimle:)
   
  Evren Tamer, Selahattin ve Hamdi bunu beğendi.
 10. hkn17

  hkn17 Aktif Üye

  Yaş:
  29
  Kayıt:
  22 Ekim 2014
  Mesajlar:
  510
  Beğeniler:
  504
  Şehir:
  Gelibolu
  gugıl amcaya spin yazıp ilk bu siteyi bulmuştum :) iyiki de bulmuşum :)
   
  Selahattin ve Hamdi bunu beğendi.
 11. Musti.barut

  Musti.barut Daimi Üye

  Yaş:
  37
  Kayıt:
  26 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  1.416
  Beğeniler:
  1.306
  Şehir:
  terkoz/ Arnavutköy / istanbul
  gerginlik tartışma ve başka emeller bu platform aile yapısına asla yakışmaz yakıştırılımaz..
  daha nice yıllar dostlukların pekiştiği bu ortamda yöneticisin den üyesine mutlu huzurlu yine uzun yıllar dilerim :)