Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"Balık sevdam" Bursa'lı arkadaşlar ile Tanışma Yemeği

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında mesutaksu tarafından paylaşıldı.

1. mesutaksu

mesutaksu Aktif Üye

Sevgili dostlar
    08-03-2012 Oktay arkadaşımızın düzenlemiş olduğu tanışma yemeği tek kelime ile mükemmel geçti.Organizasyonu düzenleyen değerli dostlarıma çok teşekkürler. Çok fazla söze gerek yok. Fotoğraflar her şeyi anlatıyor.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Tolga

Tolga Aktif Üye

Muhabbeti, kahkahası, dostluğu, balık muhabbeti bol çok güzel ve keyif aldığım bir akşam geçirdim.

İrfan hariç Tüm Bursa ekibiyle, güzel insanlarla ilk defa tanıştım ve çok da memnun oldum. Hepinizin ayağına, yüreğine sağlık. İyi ki gelmişim.

Oktay'ın misafirperverliği için de ayrıca teşekkür ederim.

Herşey için teşekkür ederim...

Resimler de çok güzel çıkmış. Herşeyi anlatıyor.

4. hunter

hunter Daimi Üye

Tüm katılım sağlayan Dost'ları tebrik eder,Her muhabbetiniz böyle geçmesini dilerim. :)

Başda ev sahibi Oktay kardeşim,Mekanını,gönlünü tüm Dost'lara açmış,Teşekkürler. :)

Sonrasında sevgili kardeşim İrfan,Dün konuştuk seninle,kısmen gelişmelerden haberdar oldum,Yine her zamanki alçak gönüllüğünle geceyi şenlendirmiş,renklendirmişsin. :)

Sevgili kardeşim Tolga'yıda görmek güzel oldu,Çok yakışıklı ve ''jön'' gibi çıkmışsın kardeşim. :)

Sevgili eski Arkadaşım,Dost'um Erkan,
    Uzun yıllar olmuş seni görmeyeli,Adeta erimişsin kardeşim :) Çok zayıflamışsın ve güzelde olmuş.
    Sadece saçlar azalmış gibi geldi bana,veya yeni traş olmuşda olabilirsin. :D

Bu arada İrfan kardeşimin karşısında oturan elleri sürekli havada,sürekli birşeyler anlatan,Adeta milletvekili edasıyla hiç susmamışa benziyor. :D kimdir merakımdan soruyorum. :)

Katılım sağlayan tüm arkadaşlara ayaklarına,gönüllerine sağlık,Bir sonraki buşluşmada hep birlikde olmak dileğimle.

5. beyhan

beyhan Aktif Üye

harika bir akşam muhabbeti oldu genişletip tekrarlayalım hem geçmişten hem bugünden hemde gelecekten konuşuldu teşekkürler herkese:harika: oktay kardeşim çok teşekkürler herşey için

6. CelalFİLİZ

CelalFİLİZ Aktif Üye

[Bu arada İrfan kardeşimin karşısında oturan elleri sürekli havada,sürekli birşeyler anlatan,Adeta milletvekili edasıyla hiç susmamışa benziyor. :D kimdir merakımdan soruyorum. :)

Mustafa Bey, Togay arkadaşımız gözü kapalıyken bile 5 kg.levrekleri nasıl çektiğini anlatıyordu.:D

7. hunter

hunter Daimi Üye

Celal bey,Aydınlattığınız için teşekkür ederim. :)

Arkadaşımızı tanımıyorum,İsmini buradan duydum,Resimlere bakarken bile anlaşılıyorki gece boyu susmamışa benziyor. :D

Telefon ile aradığımda birde İrfan için maşallah başladı konuşmaya demişlerdi. :D
    Bunlar latifedir tabi,Umarım alınganlık olmaz. :)

Selamlar.

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel bir buluşma olacağına çok emindim, Oktay'a vermiş olduğum gaz ile bu buluşmanın gerçekleşmesine vesile olduğum için çok mutluyum :)

Sizler böyle bir arada görmek çok güzel. :)

İrfan'la telefon görüşmemizde ortamın sıcaklığını hissedebildim :)

Hepinize selam olsun :)

9. Erkan YAĞIŞAN

Erkan YAĞIŞAN Aktif Üye

.....Mustafa abi evet görüşmeyeli biraz kilo verdim (22kg kadar) eeeee saçlar az değil ama beyazladı artık yaşlandık abi........
    .....Togay' a gelince hem balıktutucu en önemliside sosyal bi yiyici kendisi farkettiysen pastayı zor kurtardık :p:p:p

10. Erkan YAĞIŞAN

Erkan YAĞIŞAN Aktif Üye

....Katılan katılamayan ve gönlü burda olan herkese çok teşekkürler......
    Gerçekten neşeli bir o kadarda sıcak bir akşam geçirdik .Bizi misafir eden Oktay 'a ve ilgisini eksik etmeyen İrfan 'a teşekkür ederiz........Yenileriyle sizleri kıskandırmak dileğiyle selamlar.....

11. İrfan

İrfan Moderatör

Öncelikle bu güzel buluşmaya vesile olan ve bizlere bi o kadar da güzel ve şirin olan mekanını açtığın için teşekkürler Oktay'ım...yüreğine sağlık..

Dostlarla geçen bu güzel günde bizleri yanlız bırakmıyarak aramıza katılan değerli büğüm Ahmet BEYHAN ağabeyime güzel ve akıcı sohbeti için teşekkürler..

Değerli dostum Erkan ve müstakbel eşi Dilek hanım gecemize renk katınız yüreğinize sağlık..eksik olmayın..

Ve daha önce formdan gıyaben tanıdğım bu güzel gecede tanışma fırsatı bulduğum Mesut bey ve ekibine güzel sohbetleri ve ilgileri için teşekkürler..(ayvalık teklifinizi unutmuş değilim..:))

İsmini unutuğum tüm sevdalı dostlara bu güzel buluşmaya katıldıkları için teşekkürler..yüreğinize sağlık..en kısa zamanda tekrarı olaması dileklerimle sevgi ve sağlıkla..