Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balık Sevdam MEDEX Av Doğa Fuarı 4. Gün ...

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında Hamdi tarafından paylaşıldı.

1. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Merhaba Arkadaşlar,

Bir fuarı daha bitirdik :)

Fuar boyunca bizleri yanlız bırakmayan abilerimize "Tahir Gürhan, Cahit Acun, Burak Karadeniz" ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Fuar'da bizleri ziyaret eden, orada bana yardımcı olan, telefonlarıyla ve sitede mesaj yazarak bizlere destek olanlan tüm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederiz.

Yoğunluk çok olduğundan bazı arkadaşlarımızla Fotoğraf çekilmeyi unuttuk :) Fotoğrafı olmayan arkadaşlardan özür dilerim :)

4. Günden bazı karleri sizlerle paylaşmak istedim.

:harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Ümit

Ümit Aktif Üye

Güzel bir fuarı da bitirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyiz, hafta içi uğradığım fuara maalesef haftasonu işlerim nedeni ile katılamadım :(, Üstadlarla görüşüp muhabbetlerini dinlemek isterdim, birdahaki sefere diyorum artık, katılan ve destek veren tüm sevdalı dostlara teşekkürler...

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Son gün de dolu dolu geçmiş fotoğraflarda görüldüğü kadarıyla. Aileler ve minklerle daha da bir şen olmuş.

5. Asi ve mavi

Asi ve mavi Daimi Üye

Çok şey kaçırdım çooook. Fuarın son günü saat tam 6 da alandaydım ama standın yerinde yel bile esmiyordu. :)

6. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Sen burnunun dibindeki fuara gelmeyerek kendi kalemini kendin kırdın. Cezanı kesecek balık sevdam konseyi...

Moderatörlügünü bana verecek Hamdi Abi. Sana da bir WINN verip Afganistan'a yollayacağız sürgüne member olarak. :D :D

7. TAHİR GÜRHAN

TAHİR GÜRHAN Aktif Üye

Sevgili Dostlar,
    bu fuarın en güzel tarafı uzun zamandır göremediğim bir çok eski forumdaşımızla hasret gidermek oldu.Hamdi kardeşimi ve emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ederim.Balıkçılar açısından zayıf fakat dalgıçlar açısından oldukça başarılı olan bu fuarın daha fazla olta balıkçılığı firması ve dolayısıyla ürünü bulundurarak tekrarlanmasını dilerim.
    Sevgilerimle:harika::harika::harika::harika::harika:

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Ayaklarına sağlık Tahir abi, bizleri bir an olsun yanlız bırakmadın :)

Söylediğin gibi, bir gün sadece balık malzemelerinin olduğu Fuarıda görürüz inşallah :)

9. BİROL

BİROL Daimi Üye

Bir fuarı daha layığı ile bitirmenin sevinci içerisindeyiz.
    Eski dostları gördük,hasret giderdik. Farklı platformlardan dostlarla tekrar karşılaştık,sohbet ettik.Uzun yıllardır görmediğimiz arkadaşlarla tekrar karşılaştık.
    Sözn özü güzel bir fuar daha bitti.
    Nicelerine ....

10. bedri

bedri Aktif Üye

MEDEX AV DOĞA FUARI'nda Balık sevdalılarını başarıyla temsil etme faaliyetini göteren;başta Hamdi bey olmak üzere ve ekibini yürekten kutluyorum.Fuara(Kızım ve Siyamiyle) son gün katılabildim vede çok mutlu oldum.Fuarda bulunduğum süreçte,Hamdi bey ve Selahattin beyden gördüğüm ilgiden dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum,inşallah ilerki zamanlarda böyle güzel faaliyetlerde buluşmak üzere.saygılar.

11. muhsin

muhsin Üye

Bu fuarda da biz sevdalıları en iyi şekilde temsil eden değerli arkadaşları canı gönülden kutlarım. Daha nice fuarlarda görüşmek dileğiyle sağlıklı ve mutlu kalın.:harika: