Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Sevdam MEDEX Fuarına Katılacaktır. 24-27 Mart 2011

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi 3 yıldır değişik fuarlara katılarak, Amatör ve Sportif balıkçılığın geliştirilmesi ve bilinçlendirilmesi için çaba göstermekteyiz.

24-27 Mart 2011 Tarihleri arasında "MEDEX İSTANBUL 2011 Dalış, Su Sporları & Doğa Sporları ve Sportif Balıkçılık Fuarı" Gerçekleşecektir.

Bu Fuarda [URL="https://www.baliksevdam.com"]www.baliksevdam.com[/URL] ekibi olarak davet aldık, bizimde Fuar süresi boyunca stantımız olacaktır…

Fuarda sizleri yanımızda görmek isteriz. Birlikten kuvvet doğar J

Fuarda dağıtılmak üzere bilgilendirici dergimiz bulunmaktadır. Gelen misafirlere onları dağıtacağız.

Farklı fikirlerinizi var ise bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.

Stantımızın bulunduğu alanın krokisini daha sonra sizlerle paylaşacağım. Online davetiye alabilirsiniz, eğer davetiye sorunu olan arkadaşlarımız olursa yardımcı olacağız.

Online Davetiye

Bursa’da ki fuarımızda Stantımızda Sine vizyonda av videoları yayınlıyorduk. Burada teknik konularda ve ekipmanda yardımcı olacak arkadaşlarımızdan yardım bekliyoruz J

Şimdi neler yaparız konuyu tartışalım,

Fuara katılacak arkadaşlar geleceğini bildirirse orada tanışıp muhabbetler edebiliriz :)

Davetiyesi olmayan arkadaşlar Fuara geldiklerinde beni ararlarsa davetiye ile içeri alabilirim...

İrtibat Numaram : 0532 778 80 98

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Haydi hayırlı,uğurlu olsun şimdiden,sponsorlar arasına koymuşlar ''balıksevdam'' logosunu. :)

madem elimizde azda olsa kitapcığımız var,bende fikrimi söylüyim...Fuar'da değişik olabilecek,davetlilere dağıtılmak üzere ayrıca bilgilendirme ve bilinçlendirme adına ''Küçük balık yoksa,Büyük balık'da yok'' diye bir yazı ve uyarı olan eşentiyon maket şeklinde bişeyeler,veya karton kalın el broşürüde olabilir,balık ölçmeye yarayan cetvel vs. gibi.

Aklıma bu geldi.
Şimdi bunlara fiiliyete geçirebilecek,yardımını esirgemeyecek gönüllü ve becerikli arkadaşların yorumlarını ve yardımlarını bekliyoruz. ;)

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Haydi hayırlı,uğurlu olsun şimdiden,sponsorlar arasına koymuşlar ''balıksevdam'' logosunu. :)

madem elimizde azda olsa kitapcığımız var,bende fikrimi söylüyim...Fuar'da değişik olabilecek,davetlilere dağıtılmak üzere ayrıca bilgilendirme ve bilinçlendirme adına ''Küçük balık yoksa,Büyük balık'da yok'' diye bir yazı ve uyarı olan eşentiyon maket şeklinde bişeyeler,veya karton kalın el broşürüde olabilir,balık ölçmeye yarayan cetvel vs. gibi.

Aklıma bu geldi.
Şimdi bunlara fiiliyete geçirebilecek,yardımını esirgemeyecek gönüllü ve becerikli arkadaşların yorumlarını ve yardımlarını bekliyoruz. ;)

Evet çok güzel bir Fikir :)

Bu konuda bizlere yardımcı olacak arkadaşlarımızı bekliyoruz :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
O tarihlerde İstanbul ' da olabilirsem mutlaka katılacağım çok sevindirici bir haber bu:) Aslında benim içimde bir özlemdir. Forumumuzun bir t-shirtünü edinememiştim. Sınırlı sayıda limited edition özel Balık Sevdam t-shirtleri yaptıramaz mıyız Hamdi abi?

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
O tarihlerde İstanbul ' da olabilirsem mutlaka katılacağım çok sevindirici bir haber bu:) Aslında benim içimde bir özlemdir. Forumumuzun bir t-shirtünü edinememiştim. Sınırlı sayıda limited edition özel Balık Sevdam t-shirtleri yaptıramaz mıyız Hamdi abi?
Evet T-shirtü olmayan arkadaşlarımız var. Bu konuyu sana bırakayım, bir araştırma yap istersen :)

Ümit

Daimi Üye
Adı
Ümit Özdemir
Sabırsızlıkla o günü bekliyoruz, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız, afişler, bilgilendirici el broşürleri, balık resimleri, masa, sandalye gibi birçok malzemelere ihtiyaç olacak, hadi bakalım kimler nasıl destek verebilecek,

T-shirt ile ilgili bende Hamdi abiye bahsettim, Hamdi abi ilgilenirse bu iş olur :).

paspariko59

Aktif Üye
Adı
eşref sürek
Hamdi bey hayırlı fuarlarınız olsun
gelmek istiyorum davetiye nasıl temin edebilirim
bilgi verirseniz sevinirim
rastgele

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
haydi hayırlısı ....şimddiden başarılar...