Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

balik sevdam uyelerine tesekkurler...

Konu, 'Sohbet' kısmında KarşıyakaBalıkçısı tarafından paylaşıldı.

1. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

Herkese hayirli geceler
    Herkese allahin selami ve selameti ustunuze olsun, agustos 2013ten beri forma uyeyiyim cok konular okudum cok bilgiler kazandim cok seyler ogrendim cok kisiler tanidim belki burda cogumuz birbirimizi sanki yillarca taniyormus gibiyiz ilgimi ceken asil konu kimin bir sorusu olsa derdi. Olsa sikintisi olsa herkes yardimci olmak icin elinden gelenin fazlasini yapiyor herkes malini rahatca satabiliyor herkes ihtiyaci olan mali gonul rahatligiyla alabiliyor ne guzel bir aile olmusuz haa bu arada bize cok degerli bigilerini paylasan cok degerli ustad abilerimizi unutmamak gerek onlarin deneyimleri ve tecrubeleri bizim yolumuzda her zman isik olacaktir allah onlara uzun omur versin son olarak bu siteyi ve bu zamana kadar getiren ve yasatan herkese cok tesekurler.
    Herkese Rastgele....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Her şey saygı sevgi çerçevesinde oldukça bizler yönetim olarak kimseye müdahale etmiyoruz. Sonuçta hepimiz buraya sevdiğimiz hobiyi paylaşmak için giriyoruz. Bu huzur ortamında bulunmak isteyen herkese kapılarımız açık :)

4. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

insanların birbirine yardımcı olması kadar güzel bir şey olabilirmi sağolun varolun hepiniz/hepimiz

5. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

paylaşılmayan bilgi bilgi değildir ki :)
    bu düşünceye hakim tüm forum arkadaşlarıma abilerime kardeşlerime bu vesile ile bende teşekkürlerimi sunuyorum :)
    Hamdi'nin de dile getirdiği gibi Saygı sevgi çerçevesinde yürütülen paylaşılan bir sevda amatör balıkçılık :)
    gerçekten de böyle bir forumun oluşmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler :)