Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balık ve Olta Kitabı..

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Ethem tarafından paylaşıldı.

1. Ethem

Ethem Yeni Üye

Herkese Selamlar
    Her zaman intertnetten faydalanamıyoruz bu forumda çok şey okuyup bayağı bilgisiz olduğumu öğrendim :) Sormak istediğim bir kitap sever olarak bu Ali Pasiner'in Balık ve Olta kitabını almayı düşünüyorum biraz google soruşturmasından sonra Türkiyede balıkçılıkla alakalı bayağı bir birikimi olduğunu anladım.Siz değerli ustalarımızdan da önerebileceğiniz bu tarzda Balıkçılıkla ilgili daha güncel bir kitap var mı ? varsa paylaşırsanız sevinirim.. Teşekkürler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Ali pasinerin balık ve olta, iki boğazın suları kitabını ayrıca sıtkı unerin balık avcılığı ve yemekleri ni öneririm.

M.Taha D. ve Ethem bunu beğendi.
  4. bkirgic

bkirgic Aktif Üye

5. umituzun

umituzun Aktif Üye

Ethem bunu beğendi.
  6. Nut

Nut Aktif Üye

Insan yaşadıkça öğrenir.. Forumlarda bilgimize bilgi katiyoruz.. Arada yanlis bilgiler de var.. Forumlarda mal satmaya calisan kisilerin ticari yonlendirmeleri olmayacak.. Iyi ye iyi, güzele güzel, doğruya doğru diyebilmeli balikci.. Forumlardan admin para kazanmaz!! Kitap başka bir balıkçının sadece av tecrübelerini anlatiyorsa okumaya değer.. Her şeyin para olduğu günümüzde kendi yagimiz ile kavrulabilmek çok önemli..

Son düzenleme: 6 Ağustos 2016
    Ethem bunu beğendi.
  7. delikurt1907

delikurt1907 Aktif Üye

kitapsever olarak balık hakkında da kitap okumanız güzel olacaktır fakat balıkçılık hakkında en kral bilgileri almak isterseniz yaşlı kurtları ziyaret etmeniz yeterli olacaktır diye düşünüyorum