Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balıkçı olmak .. yardım ......

Konu, 'Genel Konular' kısmında dayılar tarafından paylaşıldı.

1. dayılar

dayılar Yeni Üye

herkese kolay gelsin. daha iyi anlamanız için hikayemi baştan kısaca anlatacağım.

benim 4.5 metre fiber bir teknem var.tekne miras kaldı bana, dedem hastalıktan 5-6 senedir kullanmıyormuş tekneyi anlayacağınız bir belgesi yok,tekne çok kötü durumda değildi bende biraz para harcayıp içini dışını güzel bir yaptırdım.aklıma bir fikir geldi ben neden üç kuruşa fabrikada çalışayım, teknem var neden balıkçı olmayayım , karışan yok görüşen yok kafam rahat birşekilde yaşamımı sürdürebilirim dedim.balıkçılıktan anlarım izmir foça lıyım . (çocukluktan şu zamana kadar teknelerde,kıyılarda çok balık tuttum)

internetten araştırdım ama herşeyi öğrenemedim yarım yamalak birşeyler öğrendim.

şimdi sorum şudur arkadaşlar:

benim balıkçılık yapmak ne yapmam gerekir , hangi belgeleri alıp nasıl bir yol izlemem gerekir ?

Arakadaşlar lütfen biryerlerden birşeyler kopyalayıp yapıştırmayın çünkü heryerleri okudum . hepsi aynı karışık ve ayrı ayrı.

kolay bir dille anlatırsanız sevinirim.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar