Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BALIKÇILAR TOPLANDIK

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında TAHİR GÜRHAN tarafından paylaşıldı.

1. TAHİR GÜRHAN

TAHİR GÜRHAN Aktif Üye

Sevgili Dostlar,
    dün tesadüfen sevgili Cevat kardeşimizin dükkanı ERGİN BALIKÇILIK ta mutad sohbetlerimizden birini yaparken bir çok dostumuzun birarada olduğumuzu fark ederek akşamına bir mini organizasyon yaptık.Eski HAMMAM CAFE organizasyonlarının tadı damağımızda kalmıştı.Cevat kardeşimin dükkanının bitişiğindeki mekandamasamız kuruldu.Dükkandakiler dışında kimseye haber veremedik zira ani gelişti.
    Tüm balık sevdalıları birarada olunca balık sohbetleri harikaydı.Almanyadan gelen sevgili Timur Demirelde katılınca konular dahada renklendi.Son günlerin espirileriyle masada kahkahadan kırıldı.Enkısa zamanda tekrar biraraya gelmek ve daha geniş katılımla yapmak üzere sözleştik.
    Katılanlar Burak Karadeniz,Cahit Acun,Cevat Ergin,Timur ve Mustafa,Zafer Sair,Asım Karahasan,Can Güvenç,Hakan Gürler,Cenk Arslanoğlu,Uluç Karadeniz ve Tahir Gürhan.
    Bir dahaki sefere hep beraber olmak dileğiyle sevgiler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sa®gozmehmet

sa®gozmehmet Aktif Üye

Tekirdağ 'dan arkadaşlar da gelmişler bakıyorum bu güzel sohbete...Hoş muhabbetlerinizin devamını diliyorum Tahir abicim,Gazozcunun da selamını iletin bir daha ki sefere :) Selamlar...

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Ne güzel olmuş
    Keyfiniz daim olsun

5. Cevat ERGİN

Cevat ERGİN Aktif Üye

Sevgili dostlar gerçekten çok keyifli bir toplantı oldu, muhabbetin sadece oltacılık olduğu, bir tarafta namı dünyaya yayılmış sevgili Timur bir yarışmada 2. olduğu ve yakaladığı 250 kglık orkinosun hikayesini canlı anlatımıyla aynı heyacanı bizlere de yaşattı, bir tarafta boğazın usta oltacılarından sevgili Zafer'in canlı yem ile levrek ve lüfer yakalama taktikleri, bir tarafta sevgili Tahir ağabeyden trofe avcılığın püf noktaları, bir tarafta da sevgili Burak ve Cahit ağabeylerimin tecrübelerini dinlemek bizler gibi daha oltacılıkta öğrenilecek nice safhası olan amatör oltacılar için çok değerli bilgiler paylaşıldı.

Dün gerçekten çok keyifli geçti, öğlen dükkanda yenilen simit-peynir çaydan sonra hadi birde anason yapalım fikri hemen kabul gördü. Birbirinden değerli usta ağabeylerimizle, gecenin geç saatlerine kadar balık avı üzerine konuşarak, paylaşarak, öğrenerek, özellikle Tahir ağabeyin bol esprili hiklayelerini dinleyerek keyifli bir ortam yaşadık.

Tabiiki sevgili dostlarım Cenk,Hakan,Asım, Can ve Mustafa kardeşiminde son derece keyifli sohbetleri geceye renk kattı.

Sevgili Timur'un Tanzaya jigging macerası öncesi, Almanyada arkadaşı olan distribütörden değil de bizden almayı tercih ederek Jigging Master kamış ve makine almak üzere dükkanıma sürpriz bir ziyaret yapması beni çok onurlandırdı. Gösterdiği dostluk ve iyi niyete buradan tekrar teşekkür etmek isterim, Sevgili Timur'un Tanzanya'dan trofe haberleri ile hepimiz mutlu olacağız.

Bu muhteşem gece için tüm dostlarıma teşekkür ederim, diğer oltacı dostların da katılımı ile tekrarını en kısa zamanda yaşamak dileği ile..

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel bir buluşma olmuş, muhabbetin nasıl olduğunu iyi bilirim.

Keşke orada olsaydım :)

7. TAHİR GÜRHAN

TAHİR GÜRHAN Aktif Üye

İnşallah bir dahaki sefere Hamdiciğim.Gülmekten çenelerim ağrımış valla.

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tahmin edebiliyorum abi :)

9. hunter

hunter Daimi Üye

Güzel bir buluşma olmuş,eski tanıdıklarıda görmek iyi oldu. :)

10. Uluç Karadeniz

Uluç Karadeniz Üye

Saat 19.00 da girdiğim iktisat sınavımın iyi geçmesinin mutluluğu ile universiteden çıkar çıkmaz telefonu elime alıp bu güzel haberi vermek amacıyla babamı aradım. Halbu ki daha güzel bir haber beni bekliyormuş. Hemen yol güzergahımı değiştirerek yolumu üsküdara çevirdim. Mekana varınca gördüm ki bu kadar güzel , bol espirili ve herkezin aynı frekansta olduğu bir muhabbet almış başını gidiyor. Bütün abilerim , amcalarımla selamlaştıktan sonra kaçırdığım her bir saniye için üzülürken Tahir Amcam ile babamın arasına konulan fazladan bir sandalye ve Cahit Amcamın "Yeğenime 4-5 tane çinekop atın , birde aslan sütü getirin " demesiyle bütün üzüntüm yerini tarif edilemez bir mutluluğa ve o sofraya nail olabilmenin ; benden yaşça büyük ve saygın insanların yanında oturabilmenin verdiği gurura dönüştü.

Öz amcamdan ayırmadığım Cahit ve Tahir Üstadlar olsun Cevat , Zafer , Cenk , Hakan , Asım Abilerim olsun böyle güzel bir gecede benide aranıza almanızdan ötürü hepinize çok teşekkür ederim.

11. Hayri Karaca

Hayri Karaca Aktif Üye

Bu sohbetten sonra Burak abimin bütün bel ağrıları dinmiştir herhalde :) Çok keyifli sohbetler olduğundan eminim.. Dostluğunuz ve hoş sohbetleriniz daim olsun.. Saygılar, sevgiler...