Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balıkesir-Cunda Adası

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında dafi tarafından paylaşıldı.

1. dafi

dafi Yeni Üye

Merhabalar. 2 hafta sonra cunda adasına tatile gidiyoruz. Burada kıyıdan avlanmak istiyorum nereden olta atsam sonuç alırım ve bu mevsimde hangi balık vardır orada bir bilginiz ya da daha evvel burada ava gitmişliğiniz var mı?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. guitar_mania

guitar_mania Yeni Üye

Aramıza hoşgeldin önce kendini tanıtırsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz sanırım.

4. dafi

dafi Yeni Üye

İnsanların mesaj sayılarına göre değerlendirilmeleri ne acı

5. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

dafi ne alakası var bu yazdığının bende yeni üyeyim sealm verdim kendimi tanıtan bir konu açtım hiiiiiçte yerinmedim bundan

bir kahveye bile girsen bir selam verirsin yada hiç tanımadığın bir yere girdiğinde merhaba ben dafi mafi bişeyler dersin dimi?

şimdi buraya yeni üye olmuşssun kendini tanıtan bir konu açsan ne olur bir tarafından bir şeymi eksilir
    sana bir soru sorucam konusu avcılık yada balıkçılık olmayan herhangi bir foruma üyemisin (bunu sormamdaki amaç forum okur yazarlığın varmı)forumların bir usturubu vardır gerekirse adminler yada moderatörler gerekli uyarıları yaparak kısa süreli yada ebedi banlama yoluna gidebilirler sanırım bunlardan haberin olmadan sitem etmen anlamsız KIYMETLİ BALIK SEVER KARDEŞİM

6. karakoru2009

karakoru2009 Yeni Üye

Agustosta bende ayvalık sarmısaklıya gidecem. oralarda balık tutan var mı bu ara, kıyıdan birşeyler çıkar mı dersiniz.

7. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Arkadaşlar bu aralarkıyıdan her türlü teknikle her balığı avlamak mümkün ama bereketli mi olursa muamma. Yanınızda klasik 3 veya 2 li dip takımlarınızı ve sahtelerinizi götürün. Sular ısındığı için balıklar biraz açmış olabilirler. Benden tavsiye gidip atın işte...
    :)