Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balıkesir' de iskele den çapariyle kolyoz avı

Konu, 'Deniz Canlıları ve Balık Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında Şükrü Çam tarafından paylaşıldı.

1. Şükrü Çam

Şükrü Çam Yeni Üye

Konu başlığında da gör üldüğü gibi önceden şeytan oltayla tutuyordum kolyoz çapari denesem acaba iskeleden kolyoz uskumru gibi balıklar tutabilirmiyim 13 yaşındayım tekne ile açılma şansım sıfır :D :mad:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Superfisherosman2012

Superfisherosman2012 Yeni Üye

Merhaba bende 13 yaşındayım senın gıbı bu ışlere meraklıyı m ama bıldığım kadarıyla kolyoz ıçın tekne gerekıyor ben balıkesir örendeyım çıpura sargos gıbı balıklar yakalamaya çalışıyorum sulunez sardalya gıbı ama bende tutamıyoum kuçuk karagozler gelıo butun yemlerı çalıyo ancak bıkaç tane az ve kuçuk tutuyorum.Tam olarak ne yem kullanacağımıda bılmıyorum ıstanbulda avlanıyorum Burhaniye ören balıkesirde tatıl ııçın gıdıoruz

4. leventturksoy

leventturksoy Yeni Üye

gencler merhaba size bir iki tavsiyem olsun 20yıl once burhaniye iskele mah yazlımız vardı bende sizin yaslardaydım:) iskele mah biraz gectikten sonra prina yag fabrikası vardı hala duruyormu bilmem onun onumden belime kadar suya girip avlanıyordum azamalar kamisim yok tu cupra levrek sargoz ve bircok balık avladım
    sardalye ile sulunez falan bulamıyorduk bazen balıkcılardan aldıgım subye ile muthis avlar gerceklestiriyordum ama sunu unutmayın 20 yıl oldu neler degismistir bilmiyorum ogretmen evler iskele arası koy tarafı ogretmen evler oren arası dere ognu iyi balıkyapan yerlerdi