Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balıklarda Havyar başlamıştır AMATÖR OLARAK Balık avına kısa süre gitmiyoruz...

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında Evren Tamer tarafından paylaşıldı.

1. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Herkeze selamlar....

Evet yine bir zaman geldi ve artık olta atmak için beklemek gerektiğini düşünerek ruhumuzun SESİNİ dinledik..havyarlı olan balık için artık kısa süre tadilata girercesine balık avına gitmeme kararı aldık,ben ve bir kaç arkadaşım Denize,tabiyata ve doğaya olan sevgimizden dolayı,Amatörün ruhunu ortaya çıkması için kısa bir zaman balık avına gitmiyeceğiz...kar kış fırtına yağmur sağuk gece gündüz demeden balık avına azimli bir şekilde devam ediyoruz aslında ama bizi bir tek durduran Havyar !! ilerki tarihlerde tekarar denize kavuşmanın balık avına saygımızdan dolayı tabi bunu mevsim ve zaman gösterir kısa süreli bekleyeceğiz,çünkü milyonlarca yumurta ve havyar için 1 balığı ziyan edemeyiz bu bize aykırı..bunu aslında her sene biz tekrarlıyoruz..ama bu sene rapor olarak yazmak istedim,tabiki herkeze saygım sonsuz herkez istediğini yapar.kimseye tutumazsınız tutmayın demiyoruz bu bizim Ruhumuz,saygılarımla,sevgilerimle..

Dönüşümüz Muhteşem olacak

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. löngöz

löngöz Daimi Üye

sevgili Evren,,seni ve arkadaşlarını bu duyarlı davranışınız için kutlarım......

4. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

evren abi tebrik ederim uzun bekleyiş oluyor gerçekten :) hani red kid bardan çıkarken düldül hemen önüne geliyor yaa :D hani gölgesi saklanıyor ya çıktı diye red :D benim kamış çanta da öyle gözüme bakıyor hadi hadi dercesine :D zor duruyorum ama ruh işte :D

5. lorel

lorel Aktif Üye

Ben 2.5 aydır levrek havyarlı diye tek bir ava bile çıkmadım ama bu günlerde havyardan kurtuldu diye ümit ediyorum.

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Elimizden geldiği kadar dikkat etmekte fayda var.

7. cemşit22

cemşit22 Yeni Üye

ah sabredebilsek, denizi görmeden durabilsek

8. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Biz zaten balığa falan çıkamıyoruz biraz daha sabır ederiz. Duyarlı davranışın için tebrikler Evren.

9. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Dostlarım,saygı değer büyüklerim Balık avı ve doğa sevigisi her zaman olmalı
    ben tabiyata ihanet edeni sevmem.örneğin,piknik dönüşü veya av dönüşü denizi ve ormanı kirletmek..yaş ağaçları kesmek,çiçekleri koparmak bile bana üzücü geliyor..tabiki bazen hatalar yapabiliyoruz,ama buna dikkat etmemiz gerekir,küçücük bir iyilikte olsa niyet çok önemlidir..

asıl ben sizleri kutlarım bu konu hakkında güzel yorumlarınız için...teşekkürler

10. Atila KÖKSAL

Atila KÖKSAL Aktif Üye

deniz balıklarının durumunu bilmiyor sizin gibi değerli dostların yazı ve bilgileri sayesinde ön bilgimiz oluyor! demekki zamanı bu zamanmış...
    tatlı suda turna sezonu 1 nisan da başlıyor diğer türlerin çoğunluğu da havyarlıdır onların sezonuda temmuz da başlıyor.
    bilinçli ve bilgili olmak vicdan sahiplerine yakışır.
    duyarlılığınız için teşekür ediyorum...

11. Hakan KAVAKLIOĞLU

Hakan KAVAKLIOĞLU Üye

Duyarlılığınız için teşekürler fakat her balığın havyarlı dönemi aynı değil.
    Mesela Levrek havyarını attı.Ocak-Mart arası Levrek için sıkıntılı dönem.