Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

balikmarketim.com dan uzak durun

Konu, 'Genel Konular' kısmında SworDFish48 tarafından paylaşıldı.

1. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Artık bu kadarı fazla oldu!!!
    06.12.2012 verdigimiz sipariş için bugun telefon açtık siparişlerimiz hala yola cıkmadı diyerekten.

ürünlerimiz hala çıkmadı neden gondermiyorsunuz diyoruz ürün tedarik süresinden bahsediyorlar yok online avmarketlerinin hiç birinde bizimki kadar çok stok yok felan diyip artistlik yaptıktan sonra,

- eee bizde stokta var olan ürünleri seçtik diyince ıggghh mıghhh olup cevap veremediler.

arkadaşlar sakın bu siteden alışveriş yapmayın şimdiye kadar her alışverişte problem çıktı ürün tedarik süresi yok bilmemne diyip insanı oyalıyorlar sitelerinde bir sürü urun gorunuyor ama hiç biri yok.

'STOKTA VAR, yazısına inanmayın hepsi kandırmaca...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Ahmet kardeşim yazdıklarının hepsini biliyoruz o firmayla ilgili..
    Başkaca ekleyeceklerin varsa onları duymak isterim..:)

4. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Boyle bir dandik alişveriş sitesi oldugu halde ve bizler bunu biliyoruz, nasıl ayakta kalabiliyor bu firma anlayamıyorum yaw.

malzeme bekliyoruz planlar yapıyoruz malzeme gelmiyor plan iptal :mad: :mad:

5. vatos70

vatos70 Aktif Üye

6. mertsak

mertsak Üye

yazın alışveriş yapmıştım , demek ki hala değişmemişler...

7. eczserkan

eczserkan Üye

bende yakın zaman da çalıştım burayla . belki faydası olur diye yazıyorum izmir merkezli bir şirket kemeraltında alamatra şirket olarak çalışıyor.

8. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Arkadaşlar ben bu siteden 2 yıldır alış- veriş yaptım...Hiç bir sorun la karşılaşmadım...Aradığımdada ilgilendiler...Ben mi çok şanslıydım acaba...??

Ama onlıne sitelerde sipariş verirken benim yaptığım bir uygulama var..hangi site olursa olsun...helede kredi kartı ile ödeme yapacaksam... listemi oluşturduktan sonra stok durumunu bizzat telefonla öğrenirim...varsa sorun yok...yoksa sipariş iptal..bu kadar basit...Adamların haklı oldukları bir durum şU... STOKTA BİNLERCE ÜRÜN VAR HEPSİNİ GÜNCELLEYEMİYORUZ....(olabilir) bunun için telefonla sorun derim...
    Hıaaa. telde VAR deyipte SONRA YOK! deniiyorsa ..o zaman her türlü hakareti edebilirsiniz derim...

9. Levreka

Levreka Aktif Üye

Aslında e-ticaret sitelerinde, satış oldukça veya yeni mal stoğa girildikçe stok otomatik olarak güncellenir olması gerekmiyor mu?
    Benim de en çok sıkıntı çektiğim konu bu. Ürünü görüp, sipariş geçtikten sonra heyecanla bekliyorsunuz. Sonrasında listede olmayan ürünleri söyleyiveriyorlar. :) Nedense hep, listemdeki majör ürünler yok oluyor :)
    Bu yüzden ben de Murat arkadaşımız gibi önceden mutlaka fiili teyit alıyorum.

balıkmarketim.com'da İzmir şubesinde Seda Hanım var. O problemleri anında çözüme kavuşturuyor. İzmir telefonları sitelerinde olması gerekiyor. İstanbul şubedekiler satış sonrası ilgileri zayıf.

10. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Bu şekilde çalışan firmaların hepsi amatör firmalardır. Eğer ticari programla entegre web sayfası kullanılmıyorsa tabikide stoklar tutmaz. Bunun maliyeti olsun olsunda 20-30 bin dolar olsun.

11. davids

davids Aktif Üye

Bir kere alışveriş yaptım zamanında.Makine ve kamış almıştım.Makine kullanılanmıştan beterdi.Kamışıda 420 yerine 390 gönderip 420 parası aldılar.Sonradan iade ettirdim farkı.Makineyi değiştirmek için geri gönderdim fakat yine bozuk makine gönderdiler.Kesinlikle önermiyorum bu siteyi