Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balıkmarketim'de 30TL'lik indirim çeki 10TL

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Emir Şengezer tarafından paylaşıldı.

1. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Balık marketten yapacağınız 30 TL'lik alışverişiniz için sadece 10 TL ödeyin! yapacağınız 30 TL'lik alışverişiniz için sadece 10 TL ödeyin![/URL]

Yalnız İstanbul'a kargo 8 TL. Onu da 30 liradan düşerlerse bir anlamı kalmıyor :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. C@feran

C@feran Üye

markapon diye bir siteye üye olunması gerekiyormuş. E hadi olalım dedik. dakika 1 gol 1 :)
    kredi kartı bilgilerini istiyor. Hadi ürün seçmiş olsam anlarımda. Daha ürün seçmeden ne kredi kartı. Kimseye güven olmaz. boşverin kendi indiriminizi kendiniz yapın :) pazarlık ederek av bayileriden alın derim :)

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

• Her kupon tek bir ürün için geçerlidir.
    • Kuponlar birbiriyle birleştirilemez.
    • Kargo alıcıya aittir.

5. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Kredi kartıyla indirim çekini satın alıyorsunuz. Daha sonra Balıkmarketim'e indirim kuponundaki numaraları mail ile gönderiyorsunuz. Balıkmarketim'e de üye olmak lazım tabi. Onlarda sitede hesabınıza para puan yüklüyorlar. Sonra alışverişinizi yapıyorsunuz. Kargo ücreti bu para puanlardan kesilmiyor. Teslimatta ödeyebilirsiniz. Kuponları en erken 16 Mayıs günü kullanabilirsiniz. Kargo hariç 10TL ile 25-30TL tutarındaki sahte balıklardan almak bana mantıklı geldi. Birkaç ürün alıp kargoyu birleştirebilirsiniz.

6. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Sabah ben 2 adet çek aldım, bunları mail olarak site yetkililerine bildirdim. Henüz kullanılılabilir para puanıma yansıyan bir meblağ olmadı bu konuyuda mail attım bakalım ne olacak...

7. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Çeklerin geçerlilik tarihi 10.05.2011-10.06.2011 yazıyor fakat altta 16 mayıstan itibaren kullanılabileceği belirtilmiş. yani siparişleri en erken pazartesi verebileceğiz.

8. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Toplamda 60 liralık malzemeyi 28 tl'ye aldım, bence çok uygun 210 tl'lik bir makinayı 70+8 tl kargo ücretiyle 78 tl'ye alabiliyorsunuz...

9. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Kuponların birleştirilemediği yazıyor :confused:

Benim de 2 kuponum var fakat alışveriş yapamıyorum :D Para puanlarla ödemeyi nasıl yaptınız ?

10. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Hah şimdi oldu :)

11. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Kuponlar birleşiyor, Ödeme ekranına gelindiğinde para puanlarımı kullanmak istiyorum kutucuğunu işaretleyeceksiniz hepsi bu.. bence karlı ve zevkli bir alışveriş oldu...