Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BALIKSEVDAM 6 EKİM BURSA ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİ KATILAN TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜRLER:)

Konu, 'Gerçekleşen Balık Avı Organizasyonlarımız' kısmında Selahattin tarafından paylaşıldı.

1. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Merhaba Değerli Üyeler,

Aniden karar verdiğimiz ve apar topar gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuz tamamlandı.. Kumyaka son anda İrfan abi ile yapılan görüşmeler sonucu Kapanca'ya kaydırıldı.. Amaç elbette herkesin bol av yapabileceği aynı zamanda da doğa ile içiçe olabileceği bir mekan olmasıydı.. Aramızda sürpriz isimler de vardı.. İstanbu'dan Hamdi, Çağatay, Yaşar ve Mustafa, Kocaeli'den Mert Yılmaz ve kayıncosu, Bandırma'dan Mustafa abi ve hele İzmir'den Salih abi günün sürprizleriydiler.. İrfan abi ve ekibi her zamanki gibi neşeleriyle neşe kattılar muhabbete.. Ben Sevgili Fatihciğim ile Cevat abiyi de alarak teşrif ettim. Celal abi de organizasyonumuza renk kattı:) Orada beni bir sürpriz bekliyordu.. Epey zamandır merak ettiğim ve tanışmayı arzuladığım nightfisher Fatih abi ile tanışma fırsatı buldum.

Genel olarak söylemek gerekirse, kimse yabancılık çekmedi efendim:p Özellikle Mert abi :p Kendisi video çekimleriyle organizasyona katkı verdi..

Katılan herkes kafa dengi olunca bir de Sevgili Mustafa'nın Bozcaada'dan getirdiği vişne suyu içilince ortam şenlendi.. Kahkahalar gırlaydı..

Günün ilk ışıklarında İrfan, Mustafa, Çağatay , Yaşar ve Hamdi Beyler mıntıka temizliği ile başladılar güne.. Hepsini bu duyarlı davranışlarından ötürü buradan da kutluyorum.. Ailemizin doğa ve çevre temizliğine verdiği önemi çöpleri toplayıp yakarak gösterdiler umarım o güzel doğayı pisleten cahil insanlar da bizim bıraktığımız gibi bırakırlar konakladıkları mekanı...Saatler süren atçek ve yemli avlarında istavrit, mırmır ve zargana alındı.. Hedef balık olan lüfer gece deneneceği için pas geçildi.. Gece de vişne suyuna kurban gidince lüfer alamadık efendim :)

Aramıza en son katılan ise Sevgili Oktay'dı.. Assolist misali geldi ve geçti bir baktık sabah yok :p Palamutların cilvesine kapılmış olacak herhal.. :)

Akşam mangal yakıldı Sevgili Mustafa el hünerini gösterek bize enfes tavuklar ve köfteler pişirdi:) Bende duman kokulu ekmekler hazırlayarak misafirlerimize destek de bulundum :)
    Gece süren muhabbetler ve şamatalardan sonra herkes çadırlarına geçti, Salih abi yine satış yaptı:p Boğazdaki lüferlerin peşine:) Ama eminim eğer bizim orada deneseydi mutlaka alırdı birkaç parça:) , sabah enfes bir semaver çayı ve sucuk ekmek ile kahvaltı yapıldı.. Şahsen en sevdiğim an bu andır.. İnsan ancak sevdiklerinin yanında uyanır.. Sevdiği insanlarla birlikte gün doğumunda kahvaltı yapmak ve çay keyfi gerçekten paha biçilmez.. Grubumuzda hemen herkes birbirini tanıdığından gerçekten mükemmel bir ortam oluştu.. Balık pek olmamasına rağmen ki zaten çok fazla denediğimiz söylenemez:p ben şahsen çok ama çookk keyif aldım dostlar:) Herzamanki gibi aile olduğumuzu gösterdik.. Hele aramıza yeni katılan Fatih abiye ayrıca teşekkür ediyorum buradan da hoş sohbeti ve bana sunduğu çadırı için :)

Efendim yarışmamızı zaten favori olan İrfan abi 1., Süper ötesi bir kefal vuran ancak kol gibi levreği de kaçıran:p Fatih 2. Hamdi bey de 3.tamamladılar..Ancak kendisi hediyesini Cevat abiye vererek muhteşem bir alçakgönüllülük sergiledi kutluyorum :p Muhteşem hediyeleri için İnceçizgi.Net ailesine teşekkürü borç biliriz.. Amatör Balıkçılığa olan katkıları için tekrar teşekkürler:)

Öğlen gibi Trilye'de tekrar bir çay faslından sonra evlerimize dağıldık.. Dağılım esansında bölgeden çıkılan yokuşta Yaşar abinin İrfan abiye nispet yaparak bir offroadcu edasıyla yokuşu tek hamlede çıkması ve Mustafanın iki kere stop eden arabasını ustaca vurdurarak çalıştırması görülmesi gerek olaylardı.. Fatih abi de koca minibüsle 3 teker üstünde yokuşu çıkarak havasını bastı :) Mustafa abinin motorunun tekerinin patlaması keyifleri kaçırsa da İrfan abi, Mustafa ve Fatih abi yardımına yetişti, bu sayede Mustafa abi erkenden Bandırmadaki merasına vardı :)

Gerisini resimler anlatacak dostlar ancak burdan bir kere daha teşekkür etmek istiyorum, Bursalı dostlarım tabi ki başımın tacı ancak o kadar yol yapıp gelen dostlara ayrıca teşekkürü de borç bilirim.. Hepiniz iyi ki varsınız hepinize kucak dolusu sevgiler:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ekim 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunterakrep

hunterakrep Üye

Katılan kazaman kaçıran herkesi tebrik ederim. Aranızda olmayı çok isterdim olmadı. İnşallah birdahaki organizasyonlara.

4. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

Tüm dostlara tebrikler.
    Sevgili Selahattin ortamı öyle güzel yansıtmışsın ki okurken keşke bende olsaydım demeden edemedim.Allah içinize sindirsin. İnşallah bir dahaki organizasyonlarda beraber olmak dileklerimle.
    Sevgi ve selamlarımla...

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Öncelikle teşekkür ederiz :)

Sevgili Bahadır abim umarım ilerde bir İzmir organizasyonunda olmazsa İstabul Boğaz organizasyonunda buluşmak nasip olur:)

6. Volkan

Volkan Daimi Üye

Hani la Selahattin balıklar nirde??

7. Tolga

Tolga Aktif Üye

Kıskanmadım diyemeyeceğim çok kıskandım. İstanbul da olsaydım mutlaka bende gelirdim.

Katılan herkesi tebrik ederim.

8. sabora

sabora Daimi Üye

Sevgili arkadaşlar, yurt dışı görevim çıktığı için bu organizasyona, tüm hazırlıklarımı yapmış olamam rağmen katılamadım. Eve yaklaşık bir saat önce geldim. Ev ahalisi ile hasret giderdikten sonra ilk iş içimde kalan bu organizasyonun raporuna bakmak oldu. Her ne kadar katılamadığım için üzgün olsam da, organizasyonu neşe içinde geçtiğini görerek sevindim. Katılan, katılamayan herkese tebrikler. Umarım ilerdeki organizasyonlarda görüşürüz. Mert abi sana katılamadığım için çok üzgünüm. Bunu telafi edeceğiz. Ama her şeye rağmen senin katılmış olman içimdeki suçluluk duygusunu biraz hafifletti. :)

9. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Kendi adıma çok güzel dakikalar geçirdim.Yaşadığım güzel şeylerin içinde yerini aldı.O kadar yol yapıp gittiğimize sohbet,muhabbet ve arkadaşlık açısından tamamen değdi doğrusu.Balıklar ise Selahattinin de dediği gibi vişne suyuna kurban gittiler.Diğer fotoğraflar ve videoları da eklediğimizde ne demek istediğimi daha da iyi anlayacaksınız.Doğa ve Deniz ile iç içe olmak o çadırı oraya kurup mangalın başında yapılan sohbetlerle güzel ve keyifli dakikalar geçirmekten daha güzel ne olabilirdi zaten. Katılımda buluna herkese teşekkürler ediyorum.Bu arada terfi ettim artık Yabancı değilim :) :p .Diğer resimleride bekliyoruz Selahattin.Ayrıca Celal Filiz Abimiz sloganı ile kendisine çok teşekkür ediyorum.Celal abi olmasa orayı ben sittim sene bulamazdım .Sağolsun ben yolda iken kendisi aradı yolda buluşup beraber gittik,ayrıca gece kendisinin buzluğundan bir hayli faydalandım :).Saygılar Celal Abi. Diğer yandan Aralık sonu/Ocak başı ekibinede teşekkür ederim hepsi çok lezzetli ve güzeldi ellerine sağlık.Yeni tanıdığım tüm arkadaşlarımıza bana onları tanıma fırsatı verdikleri için teşekkür ediyorum.Salih abi bir göründü koyboldu ama assolistimiz Oktay dı.Akşam bir ara baktım orada sabah yok olmuş.
    Saygılar,Selamlar.

10. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Güzel kardeşim herşey den önce iş.
    Mutlaka telafi ederiz canın sağolsun.

11. yükseltaktak

yükseltaktak Aktif Üye

balık bahane, muhabbet şahane. Kıskanılası görüntüler, ortam, doğa. Emeği geçenlere helal olsun. Her daim rast gelsin.