Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BALIKSEVDAM T-SHİRTLERİ HAKKINDA DUYURU (Ön Sipariş)

Konu, 'Duyurular' kısmında Selahattin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Değerli Üyelerimiz,

Yaklaşık 2 sene önce yurtdışında yaptırmış olduğumuz tshirtler gerçekten benim de içime sinmiş, sipariş veren üyelerimiz de çok memnun kalmışlardı. Fuarlarda özellikle Hamdi Bey tshirt taleplerine artık olumsuz yanıt vermekten bunaldığı için yaklaşık 1 aydır ciddi ciddi yeniden ürettirmeyi düşünüyorduk.. Bu sefer devamlılığı olması açısından Türkiye'de ürettirmeyi düşünsek de malesef hala ülkemiz bir arpa boyu yol katedememiş tekstil konusunda, resmen kazıklayacak adam arıyorlar. İyi niyetli bazı abilerimizden de ses çıkmayınca ensesi kalın kurt misali yine iş başa düştü anlayacağınız :D

YAPILACAK TSHIRT ÖZELLİKLERİ:

- Yaptıracağımız tshirtler dry fit kumaşın özelliği olan, güneş altında terlemeyi önleme, serin tutma, lekelerden minimum etkilenme, kırışıklık olmaması, baskıların kesinlikle çıkmaması, ayrıca nakış işlemelerin kalitesi..

- Sipariş verecek üyelerimizden ücret peşin alınıp 1 ay içinde teslim edilecek şekilde ayarlama yapmaya çalışacağız..

- Tshirt ücreti birim başına 30 tl olacak..

- RENK SEÇENEĞİ VARDIR, SİYAH VEYA BEYAZ, YA DA HER İKİSİNİ DE SEÇEBİLİRSİNİZ TAMAMEN KEYFİNİZE KALMIŞ :D HERHANGİ BİR ADET SINIRLAMASI YOKTUR, 20 ADET VEYA 1 ADET İSTEYEBİLİRSİNİZ, KOTAMIZ YOKTUR, BELİRLENEN 300 ADETTEN FAZLA SİPARİŞ OLMASI DURUMUNDA FİYATTA BİR MİKTAR İNME YAPABİLİRLER MESELA 500 ADETİ BULURSAK 3-4 TL KADAR FİYATLAR DA İNME OLABİLİR BU DA HERKESE YARARLI OLACAKTIR..

-GEÇEN SEFER SİYAH TSHİRTÜMÜ BEĞENİP NEDEN BİZE DEMEDİN DİYE ÜZÜLEN ABİLERİM ÖZELLİKLE SİZLER İCİN SİYAH RENK ÜRETİMİNİ AYARLADIM FİYATTA BİR DEĞİŞME OLMAYACAK :D

- Sponsor olmak isteyen firmalar Hamdi Bey'e ulaşabilirler, tshirtlere reklam da almayı düşünüyoruz logo bazında.. Bu tshirtlerin üretim masrafını düşüreceğinden önemli bir konu, kazanan hem reklam veren firma, hem de üyelerimiz olacak..

- Bu sefer tshirtlerde herhangi bir yazı olmayacak isim kan grubu vs, yani tamamen seri üretim yaptıracağız, isteyenler artık herhangi bir alışveriş merkezinde vs, isimlerini 1-2 tl karşılığı yazdırabilirler, bu bize bir hayli zaman kazandıracak ve 1 hafta içinde üretimi tamamlayacağız.. Daha sonra kargo teslimat aşamaları ile yaklaşık 1 ay içinde işlem tamamlanmış olacak..

- Daha önceki üretimde ciddi emekler verip hazırlattığımız tshirtlerimiz foruma da ayrı bir hava katmıştı, şuanda çok daha büyük bir aileyiz, ve bu sefer daha önce ki yaşadığımız zorlukları yaşamadan bu işi başaracağımıza olan inancım tam..

Kim kaç adet ve hangi bedenlerden almak istiyorsa lütfen ödeme yaptıktan sonra konuya yazsın, listemizi oluşturalım ve bir an önce bu işe yaz sezonu bitmeden start verelim dostlar.

Havale Yapabileceğiniz Hesap Yapıkredi Bankası hesap no: 72387917 şube kodu: 744 Perpa Elektrokent Selahattin Işık
    iban NUMARASI : TR26 0006 7010 0000 0072 3879 17 YAPIKREDİ BANKASI Hesap sahibi: Selahattin Işık

SANALPAZAR SATIŞ LİNKİ: http://www.sanalpazar.com/Baliksevdam.com-T-shirtleri-Satis-Ilani..__isp9498648
    BURDAN SATIN ALDIKTAN SONRA LÜTFEN KARGO BİLGİSİ GİRİLDİĞİNDE HEMEN ONAY VERİN YOKSA 2-3 GÜNÜ BULUYOR PARANIN GEÇMESİ..

NOT: TSHIRT BEDENLERİNİ BU SENE DE AMERİKAN BEDEN YAPTIRACAĞIZ YANİ TÜRKİYEDE GİYDİĞİNİZ BEDENİN BİR ALT BEDENİNİ VERMENİZ GEREKİYOR YOKSA BOL DURUYOR

NOT : SİYAH RENK SEÇENEĞİ DE VARDIR, ELİNDE BEYAZ OLUP DA SİYAH RENK ALMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN DE BİLGİLERİNE SUNARIM..

Saygılarımla

Selahattin

[​IMG][​IMG]

Cansız manken resmi yerine, sitemiz üyelerinden sevgili Murat Sezal ve Oğuz Yağcı abilerimiz:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Temmuz 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

1 adet alırım. Ödeme nasıl olacak. Peşin yapalım isterseniz. Sıkıntı olmasın size de...

Hesap bilgilerini de ilk mesaja ekleyebilir misiniz?

4. Selahattin

Şuandan itibaren kesinleşmiştir konu, isteyen havale ile isteyen kredi kartı ile ödemelerini bana atabilir, ilk mesaja ekledim ödeme bilgilerimi :)

Sipariş gönderenlerin isimlerini ve adetlerini ekleyeceğim, ödeme yapanların yanına da kırmızı yazı ile ödenmiştir diye yazacağım bilginiz olsun...

Sipariş Listesi:

1. darthvader 61 1 adet XL ÖDEME ALINDI
    2. muratbozk harbyteam 1 adet M, 1 adet XL ÖDEME ALINDI
    3. muratcoskun 2 adet
    4. beyhan 2 adet L ÖDEME ALINDI
    5. başkan 1 adet S
    6. mertyılmaz 1 adet M
    7. AlperA 1 adet L ÖDEME ALINDI
    8. muratmurat 1 adet M
    9. acemi kartal 3 adet M, 1 adet L ÖDEME ALINDI
    10. ErdemKOral 5 adet M
    11. Selçuk Kaya 2 adet
    12. agartan 2 adet XL siyah ve beyaz ÖDEME ALINDI
    13. fisherman01 1 adet L 1 adet XL siyah
    14. fthdmr 1 adet L siyah, 2 adet M beyaz ÖDEME ALINDI
    15. Oktay 2 adet M 1 adet S
    16. trgy 77 1 adet S ÖDEME ALINDI
    17. HırçınKaradeniz 1 adet L
    18. PINA 2 adet L ÖDEME ALINDI
    19. sabora 2 adet XL bir siyah bir beyaz ÖDEME ALINDI
    20. Arif 1 Adet L BEYAZ ÖDEME ALINDI
    21. erdoeren 1 adet S ÖDEME ALINDI
    22. Mujdat-78 3adet M 1 adet XL ÖDEME ALINDI
    23. yalcın temel bir tane siyah L,bir tane siyah M,bir tane beyaz L,toplam 3 adet ÖDEME ALINDI
    24. callpatriot 1 adet siyah L ÖDEME ALINDI
    25. Melih 1 adet siyah L
    26. fishlover 1 adet XXL
    27.TripleHook 1 adet siyah 1 adet beyaz ÖDEME ALINDI
    28. mrshadow 1 adet siyah M ÖDEME ALINDI
    29. Levrek@ 1 adet beyaz M [COLOR="Red"]ÖDEME ALINDI [/COLOR]
    30. coredon 1 adet siyah S 1 adet siyah M [B][COLOR="Red"]ÖDEME ALINDI [/COLOR][/B][COLOR="Red"]
    31, TekAdam 8 adet
    2 adet BEYAZ (XS)
    2 adet SİYAH (XS)
    1 adet BEYAZ (M)
    1 adet SİYAH (M)
    1 adet BEYAZ (L)
    1 adet SİYAH (L) [B][COLOR="Red"]ÖDEME ALINDI [/COLOR][/B][COLOR="Red"]
    32. helaldılı 1 adet siyah L [B][COLOR="Red"]ÖDEME ALINDI [/COLOR][/B][COLOR="Red"]
    33. lost zombie 2 adet XXL siyah
    35. senihcan 1 adet xxl siyah [B][COLOR="Red"]ÖDEME ALINDI [/COLOR][/B][COLOR="Red"]
    36. umooth 2 adet 1S 1 M beden beyaz [B][COLOR="Red"]ÖDEME ALINDI [/COLOR][/B][COLOR="Red"]
    37. forkill 96 1adet siyah L , 1 adet beyaz XL [B][COLOR="Red"]ÖDEME ALINDI [/COLOR][/B][COLOR="Red"][/color][/color][/color][/color][/color][/color]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Ekim 2013
  5. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

1 tanede ben alayım o zaman ama fiyatda birşeyler yaparsanız fazlaca alırım:)
    Şimdiden pazarlığı yaptık bile :D

6. Selahattin

Baştan belirteyim de sonradan yanlış anlaşılma olmasın :D Geçen sefer ki konuya da bakarsanız bu işi ticaret amaçlı yapmıyorum , 2 senedir de yeminliydim yapmamaya ama insanlar yok deyince yanlış anlıyorlar, gelen talepler dogrultusunda tekrar belli sayıda yaptırıp yine köşeye çekileceğim, aslında beklentim aynı kalitede yaptıracaklarını söyleyen abilerin bir el atıp halletmeleriydi ancak lafla peynir gemisi yürümüyor icraat lazım :) Esas amacım sponsor firmaların desteği ile belli paylaşımda bulunan üyelerimize bedavaya sunulacak özel bir üretimdi, ancak o da olmadı, bakalım belki birkaç firma çıkar da bu işi kimseden para toplamadan yapmak nasip olur :)

7. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Yok yok yanlış anlama olmasın konuları okudum zaten şakasına takıldım, fiyatda bahsettiğiniz gibi spronsor desteğinde bir indirim olursa bende adet olarak fazla alabileceğimi belirtmek istemiştim. Konunun takipçisiyim :)

8. Selahattin

İnşallah bakalım sponsor çıkmasa bile, biz herzamanki gibi kendi işimizi kendimiz görebilecek kadar büyük bir aileyiz :)

9. forkill96

forkill96 Aktif Üye

Hayırlı Ramazanlar Yaklaşık bir aydır tekstil ticareti ile uğraşmaya başladım dilerseniz bayanlara veya isteğe göre erkeklere baskı üzeri taş basabilirim taşların kalınlığını rengini isteğe görede abime ortağıma yaptırabilirim model çıkartıyor

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Teşekkürler Selahattin, yine zor bir işin altına girdin. Belki dışardan kolay bir iş gibi görünebilir. Ama sipariş, yapım ve dağıtım evrelerini bildiğim için gerçekten zor bir iş. Elimden geldiğince yine yardım edeceğim.

Ciddi şekilde almak isteyen arkadaşlarımız kaç adet istediklerini yazarlarsa ona göre planlama yapılacak.

İki senedir T-shirt kalmadı demekten dilimde tüy bitti. Bakalım bu talepliler tekrar çıkacak mı? :)

11. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Taş baskı derken? Nedir anlayamadım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.