Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balzer 5000 Infinity

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında meloman tarafından paylaşıldı.

1. meloman

meloman Yeni Üye

Arkadaşlar Balzer 5000 Infinity için değerlendirmelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler .................

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. furunotr

furunotr Aktif Üye

Infinity 5000 deyince hep Daiwa geliyor karşımıza... Balzer'in böyle bir makinası çıkmıyor; link verebilirmisiniz???

4. meloman

meloman Yeni Üye

Evet çok haklısınız. Ben makinanın aslını gördüm hatta inceledim hem sağlam hemde şık bir görüntüsü var. Ama görüntüye kanmamak için araştırma yapmak istedim, fakat neredeyse tüm satıcılarda makina markaları içinde olmasına rağmen Balzer markası,ürün yok ve bu makinanında 2012 model olduğunu duymuştum.İnternette bile, bir yazının olmayışından dolayı sizlerden bilgi alabilirmiyim diye düşünmüştüm.............Sanırım çok gizemli bir marka olsa gerek :)))))

5. KalamA

KalamA Daimi Üye

Bahsini ettiğiniz makineden benim balık malzemecimde de var :) İnceleme fırsatı buldum. Nacizane tavsiyem o makine olmayacaktır size, fiyat aralığı onun gibi olan Okuma markasının hesaplı makineleri mevcut, çok daha iyi iş görecek ve daha uzun ömürlü olacaktır. Örneğin Okuma Distance surf makineler gibi...

6. meloman

meloman Yeni Üye

sanırım ikimizde aynı yere baktık ksk de reşadiye de :)))))))