Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

barakuda gece ve gündüz avında maxrap rapala yardım lütfen

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında buraks33 tarafından paylaşıldı.

1. buraks33

buraks33 Aktif Üye

Merhabalar foruma yeni katıldım siz değerli ustalarımızın bilgilerine sığınaraktan akdeniz bölgesi kıyıdan at çek barakuda avında gece hangisi etkili olur sabah için hangisi etkili olur max-rap modellerinin hangisini kullanmalıyım kodlarını yazarsanız sevinirim.birde gece ve gündüz avlarında saat kaçta merada olursam şansım yüksek olur. Av yaparken sabit mi durmalıyım yoksa paso yer mi değiştireyim şimdiden yapacağınız yorumlar için teşekkürler. Misinam kaçlık ve hangi marka olursa iyi olur.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ağustos 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. buraks33

buraks33 Aktif Üye

Akdeniz bölgesi için

4. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Fhc fayu fb fg fanc

Açık renkleri gece koyu renkleri güneşdoğarken uada batmadan önce kullan

emrmtn ve Plankton bunu beğendi.
  5. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Şimdiye kadar tonlarca baracuda tutmuş biri olarak:D (sadece 3 adet) sabaha karşı, kırmızı kafa beyaz, yeşil, ve sırtı sarı karnı kırmızı gövde beyaz (daiwanın Chart dediği renk) yani ne attıysam hepsine birer tane geldi. Yer Dikili, billur gibi berrak su.

Hepsi de su üstüne yakın gelen yani 20cm dalan, fakat rapala marka olmayan sahtelerdi. Tackle House Feed 128, Daiwa Crosswake 90 ve R40+SSR

6. mehmetcelik33

mehmetcelik33 Aktif Üye

mrb burak
    yekta ustanın dedikleri yap,ortamda turna varsa alırsın.ama daha zamanı var ekim kasımda iyi yapar

7. buraks33

buraks33 Aktif Üye

horozbina abicim bu dediğin rapalaları paylaşma şansın var mı acaba?:confused:

8. Pellegra45

Pellegra45 Aktif Üye

Kendo hayru 12.5cm ve 13 nosunu tavsiye ederim. Ben de rapala max rap var ama şimdilik sadece vuruş aldi. O kadar. Kendo ise 3 adet aldi ve 2 adet kaçirdi. Sabah 4.30 dan sonra yapildi avlar.

Süleyman Çetin

9. buraks33

buraks33 Aktif Üye

rasmus bey kendo haryu 125f 13 olan serisimi detaylı bi resim açıklama yaparsanız sevinirim...

10. Plankton

Plankton Aktif Üye

Max-rap ler FHC gece hava aydınlanınca FHB ile tutanlar var.Onun harici her renge atlıyor aslında bu canavarlar. :)

Ama raporlardan gördüğüm kadarıyla sıralama yapacak olursak kırmızı kafa diye tabir edilen sahteler ilk başta sonra limon diye tabir edilen sahteler, fıstık yeşili diye gidiyor.Beraber avladığımız forumdan Süleyman Abi (Rasmus45) Kendo haryu 125 mm 13 renk kodlu olan limon ile yakalıyor.

Ben ise halen su üstü sahtelerle yakalamaya çalıyorum , su üstülerden vazgeçemiyorum. :D :D Yeni transferler yaptım sammy ve gunfish bakalaım onlarda sonuç ne olacak. :)

Bülent Abi yine boş dönmemişsin anladığım kadarıyla :harika: Bende bizim avlaktaki baraküdalar neden azaldı diyorum :D :D

11. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Daiwa SH R40+SSR burning head bu

T House Feed Shallow

diğer tarif etmeye çalıştığım renk de bu kullandığımın aynısını bulamadım diğerleri tam kullandığım renk ve modeller.
    Süleyman Çetin'nin baraküda için kullandığı kiralık katil rengi bu aynı zamanda.

Dündar'ın Mersinde kullanıp barakudadan kofanaya önerdiği renk de bu.:)

Aklıma Hastaruh'un ne acayip şeyler var sende sözü geldi :D
    Bunlar da yakalar yeter ki denizde balık olsun.

Bazı sahteleri satılığa çıkartma nedenini anlamışsınızdır. Bazılarında 2-3 tane almışım, kopar kaybedersem ben ne yaparım istediğimi atamayınca salaklığıyla.:(