Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Barchino Levrek Spürgesi.

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Levrekyus tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Levrekyus

Levrekyus Üye

Saygıdeğer abilerim kardeşlerim. Barchino hakkında hemen hemen bütün amatör balıkçılar artık bilgi sahibi olmuştur diye düşünüyorum. O yüzden kullanımı hakkında fazla laf kalabalığı yapmıyacağım. Ürün tamamen kendi üretimimdir. Orjinal italyan ölçülerine sadık kalarak yaptım. Kullandığım malzeme resimlerde de görüldüğü gibi piyasadaki en kaliteli ithal su kontraplağıdır. Ben türk forumlarında eşdeğer muadiline rastlamadım. El emeği göz nurudur. 3 kat anti-ageing yat verniğiyle kapladım. Kolay sökülüp takılır. Elimde 2 adet mevcut birini kendim kullanıyorum ve çok memnunum. Satılık olan hiç kullanılmadı takımlarıyla beraber vericem. İhtiyacım olduğu için bunu satmak durumundayım. Acil spin kamış ve makine ye ihtiyacım olduğu için takasta yapabiliriz. Saygılarımla....

Fiyat: 150Tldir. Yaptığım masraf fiyatına veriyorum...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Ocak 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Eline sağlık Halit,
    İyi bir işçilik çıkarmışa benziyorsun.
    Bununla (kullandığın diğeriyle yani) yapılmış avların var mı?
    Varsa bizimle de paylaşır mısın? Hele hele video varsa çok daha güzel olur..

Bu arada fiyat yazmamışsın. Kaç para istiyorsun bunun için?

4. Levrekyus

Levrekyus Üye

Şeref abi bir kaç fotoğrafım var ama video çekmedik. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ben. 8-10 kadar levrek yakaladım 1 de turna aldım. İnan tuttuğumuz balıkların resimlerini çekme gibi bir huyumuz olmadı ama mademki böyle bir platformda bilgi paylaşımı yapıyoruz bende fotoğraf ve videolarımı burada paylaşmaya başlıyayım bari :) Fiyat konusunda kararsızım sadece yaptığım masrafı yazayım ederinide değerli üyeler belirlesin olmazmı? :) Ben 2 adet yaptım bundan ikisinin masrafı ''280'' lira tuttu. Okadar masraf olamaz diyecek abiler olabilir ama marin kontraplak çok pahalı bir ürün parça olarak bulunmuyor kalıp halinde satılıyor. Epoksi yapıştırıcı,zımparaları,dekupaj ucu,verdiği,zımpara aparatları,misina,sahteler derken epey tutuyor. Saygılarımla...

5. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık ,bende yaptım bir kez denedim fakat başarılı olamadık .Senin yakalaman denemelere devam edeceğimi gösteriyor.Rastgele

6. Levrekyus

Levrekyus Üye

Bu sevdada pes etmek olurmu hiç? :) rastgelsin...

7. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

Bilgisizligimden dolayi soruyorum bu cihaz nasil calisiyor ??

8. Arif

Arif Aktif Üye

Yani? Bir adedinin maliyeti kabaca 140.00 TL. Matematiksel sonuç bu. Şimdi biraz detaya inelim. Misinası, tüm ekipmanı beraber, alıcısına kaç lira?

9. Levrekyus

Levrekyus Üye

Arif abi zaten alacak olan kişiye hazır şekilde vereceğim. Alıp kullanacak alan kişi extra masraf etmeyecek. Zorunda kalmasam inana 500 tl ye bile satmazdım çünkü el emeğim çok özenerek yaptım. 2. El orda düzey kamış fiyatına verecem. oda 170-200 tl arası birşey eder yanılmıyorsam. Çünkü paraya değil kamış ve makineye ihtiyacım var şuan. Saygılar...

10. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Çok güzel olmuş, elinize sağlık.
    Ancak bir sorum var. Çıkrıkların bile elektriklisi çıktı, elektrikli levrek süpürgesi de var mı?

Ben Livorno'da bunun yelkenlisini görmüştüm, yanlış hatırlamıyorsam kayalara çarptığında hasar görmesin diye yanlarında ustumaça da vardı.

11. Levrekyus

Levrekyus Üye

Elektirikli olarak seahorse diye bir ürün var. Kıyıdan 3km açılabiliyor. Fiyatıda 4500$ civarında.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.