Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Basimiz sagolsun!

Konu, 'Sohbet' kısmında elmexicano tarafından paylaşıldı.

1. elmexicano

elmexicano Üye

Degerli dostlar,

Hatay/Reyhanli`daki patlamada hayatini kaybedenlere rahmet diliyorum. Ailelere de sabir ve sukunet!

Bu patlamada hayatini kaybeden, yakinlari olan balikci kardeslerime de sabir diliyorum. Belki balik tutmaya giderek bu olaylari biraz unutabiliriz.

A.can

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Son dönemlerin en korkunç olayı yaşandı.
    Ölenlere Allah'tan Rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.
    Umarım bu konuda hata ve ihmali olanlar faillerle birlikte yakalanıp en ağır şekilde cezalandırılır.

4. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Japonya dan bu duyarlılığı gösterme inceliğinde bulunduğun için tebrik ederim Ahmet...

hepimizin başı sağolsun, Allahtan rahmet, yakınlarına sabır dilerim..

selamlar...

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Ben olayı sonradan duydum ve şok oldum. Umarım her şey yoluna girer. Ölenlere Rahmet Ailelerine baş sağlığı dilerim.

6. guitaristanbul

guitaristanbul Aktif Üye

Allah Rahmet eylesin...

7. beyhan

beyhan Aktif Üye

rabbim günahlarını affetsin mekanları cennet olsun TÜM TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN BAŞI SAĞ OLSUN

8. başkan

başkan Üye

milletimizin başı sağolsun.provekelere karşı uyanık olmamız gereken birdönem

9. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Gün geçtikce orataya çıkan manzara daha da acı verici oldu. Terörü lanetliyor, Ölenlere rahmet diliyorum. Hepimizin başı sağolsun.

10. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bu ülkedeki boyalı ve yandaş basın olduktan sonra, sonrada duyarız hiç te duymayabiliriz, yine ateş düştüğü yeri yakmıştır yine medyatik boyutu olmadığı zannettirilmiş ve bu şekil verilmiştir, bu olay istanbul denen keşmekeşte olaydı dünyayı ayağa kaldırırlardı ama biraz uzak köşelerde gerçekleştimi bende duymam sende duymazsın, eminimki şu an sokağa çıkılsa, Reyhanlıdaki patlamalar sorulsa bin kişiden 200-300'ünün haberi bile yoktur..Kaldıkı ben dahil pek çoğumuz akşam saatlerinde öğrendik durumu.
    Sevgili dostum bu duyarlılığın için çok teşekkür ederim. Keşke bahsettiğin kadar kolay unutulsa kolay atlatılsa bu acılar bu yaralar.

Son dönemlerin en büyük katliamı gerçekleştirilmiş, onlarca insan ölmüş, yüz civarı yaralı var ve çoğunun durumu ciddi ve çok ciddi durumda, ve bu ülkenin insanları bunlar bu ülkenin vatandaşları, olay gününden beri birtek benim gördüğüm Halk Tv, Ülke Tv, Ulusal kanal yayın akışını değiştirdi, diğer ruhsuz medya kuruluşları ( tamamını seyretmediğim için tamamı diyemem ) yine lalebahçeli, benbilmem geyiğim bilirli, ben burdan kendimi atarımlı, acunlu macunlu, saydıkça küfür edesim gelen yalakalık ve yavşaklık akan programlar hiiiç sallamadan, hiiç bişey yokmuş gibi irinlerini akıttılar, afyonlarını zerkettiler yine, uyuyan milletimize, uyusunda büyüsün ninniii, patlamamı olmuş, amannnn taaa neresi bize gelmez ne kokusu ne sesii, halbuki farketmiyoruzki bu patlayan sadece Reyhanlıyı yıkan vuran bir bomba değildir, gelen sıkıntılı ve üzüntülü bir dönemin, başlangıç hareketidir.Var olan şeyleri yok gibi göstermek hokkabazların işidir bilirsiniz basit illüzyonlarla, insanları şaşırtırlar ve var olan bir şeyi anlık olarak gözboyayarak, yokmuş gibi gösterirler.Ama ne olursa olsun o bir sahtekardır ve sadece ve sadece insanları kandırarak ve uyutarak numaralarını yapmak ve bu yoldanda belli kazanç sağlamaktadır, Bu günde yaşanan budur ve burdaki uyutma işini afyonu yandaş medya yapmaktadır.

Olayın özeti Sözcü gazetesinden alıntı bu fıkradadır.

“Sizdeki medya”

“Napolyon tekrar dünyaya gelmiş. Obama ile yemek yiyorlar. Napolyon, Obama’ya ‘Sizdeki bu muazzam silahlar bende olsa Waterloo Savaşı’nı kaybetmezdim’ demiş. Bu kez Napolyon, Putin’le yemeğe oturmuş. Masadaki votkanın da etkisiyle Napolyon Putin’e ‘Sizdeki gibi bir KGB elimde olsaydı Waterloo Savaşı’nı kaybetmezdim’ demiş. Ve bir gün Napolyon Ankara’da Erdoğan’la yemeğe oturmuş. Ayranlar içilmiş ve Napolyon ‘Sayın Erdoğan sizdeki gibi bir medya bende olsa Waterloo Savaşı’nı kaybettiğimi kimse duymazdı’ demiş. Başbakan’ın cevabı hazır ‘Merak etmeyin Sayın Napolyon, sizin için de bir şeyler yaparız’....

11. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

ek olarak daha neler neler nejat abi.