Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Basınç durumunu gösteren site

Konu, 'Genel Konular' kısmında Bahadır Sarıca tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

Merhaba sevgili amatör balıkçı dostlar,
    Sizlerin bilgisine başvurmak istediğim bir konu var;

Bildiğiniz bölgesel veya yerel, basınç durumunu gösteren bir internet sitesi var mı?

İlgilenen tüm dostlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
    Sevgi ve selamlarımla...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Bahadır bey basınç durumunun'da balıklara etki ettigini düşünenlerdenim hatta avlak yerine barometre götürme konusunda arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunmuştuk Hava, Rüzgar, Nem, Deprem şimdi de basınç araştırması aslında amatörler imkanları olsa emin olun ki bu ülkede prof lakaplı ünvan sahiplerine nal toplatırlar bu sözü nedenmi söyledim bir süre Yumurta tavukçuluğu yapmıştım yapmadan önce ilçe tatım müdürlügünden başlayıp, Üniversitelerin Ziraat fakültelerine başvurmuştum karşılaştıgım durum bir fiyaskoydu yetkisiz yetkililer öyle bir yardımcı oldular ki 1960 yılı paneli, bilmem kaç yılının fasa fiso araştırması bir sürü işe yaramaz bilgi araştır,araştır ABD'den sonuç aldım adamlar hiç bir bedel almadan beni yönlerdirdiler çok ama çok şaşırmıştım bu ülkede maaşının azlıgından yakınanlar ben bu ülke için faydalı ne yaptım diye kendilerini sorgulamalılar aslında hülasa Denizlerimizde durum gözlerimizin önünde 1300 metre derinlige düşen uçagımızı bulabilecek teknik kapasitemiz yok G 20 deyiz ileri ülke anlayışımız sadece ihraç üzerine kurgulanmış.