Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başlangıç için spin

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında muhammetdede tarafından paylaşıldı.

1. muhammetdede

muhammetdede Üye

Arkadaşlar daha önce emanet oltayla falan spin yapmışlığım var yalova armutlu dayım iskeleden at çek ile istavrit alıyorum geçen sene çok almıştım acemi olmama rağmen 8 iğneli parlak simli yeşil çapari kullanıyordum bu sene malum sezon açıldı kendi oltamı almam lazım geçen sene markası bilinmeyen ucuz yollu teleskopik olta kullanıyordum tahminimce 2 70 gayet iyiydi fakat biraz yoruyor gibiydi sanki birkaç gündür araştırıyorum parçalı daha iyi densede sanki biraz taşıma sıkıntısı gözüküyor. Standart teleskopik kamış ile spin kamış arasında balık tutma performansı olarak hatırı sayılır bir fark söylenebilir mi? Wtd aksiyon falan kafam epey karıştı. Spin kamış ile dahamı çok balık tutuluyor yoksa tek olayı hafif ve dayanıklı olmasımı? Eğer öyleyse teleskopik alacağım.Kaldıki öğrenciyim ve ikisine toplam 70 tl verebilirim en fazla. Öyle çok uzun ömürlü bir şey olmasına gerek yok zaten burada fazla durmayacağım memlekette de göl var deniz yok göl takımım zaten var bana idarelik fazla balık alabileceğim kamış lazım. Hepsiburada.com dan almayı düşünüyorum oradan link verebilirseniz sevinirim.Benim fikrimde 15 tl ye 3 metre remixon un teleskopik kamışını almak ve ve 60 tl ye protackle nin 6000 lik 4 bilyelisini almak var. Sizce doğru bir seçimmi olur? Kamışı ucuz makineyi daha adam akıllı almak mantıklı geliyor

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Kaankaya

Kaankaya Üye

Parçalı spin kamış ile teleskopik kamış arasında dağlar kadar fark var hem sağlamlık olarak hemde yeme vereceğiniz aksiyon olarak . Bir kamışta parça sayısı nekadar çok ise kırılma oranı okadar artar.Toplamda 70 tl bütceniz var ise zaten bu bütceye parçalı spin kamış almanız zor. Hepsiburadada açıkcası av malzemeleri fiyatları oldukça yüksek.
    Sanırım baktığınız makine bu .
    Protackle Ep 6000 Spinning Makine Fiyatı - Taksit Seçenekleri
    ProTackle EP 6000 Spinning Makine 60 lık makara AVmarketi.com
    EP 6000 Spinning Makine 6000 383g Tokishima Makineler

4. muhammetdede

muhammetdede Üye

Öyle ama diğer sitelerden daha önce hiç alışveriş yapmadığım için güven sıkıntısı yaşıyorum

5. muhammetdede

muhammetdede Üye

Teleskopik kamış la spin arasında ne gibi aksiyon farkı söz konusu olabilirki? Spin kamış ile yapılan aksiyon a dahamı fazla balık gelir yani?

6. hkn17

hkn17 Aktif Üye

7. muhammetdede

muhammetdede Üye

Evet fiyatı Güzel fakat güvenilir bir sitemidirki?

8. hkn17

hkn17 Aktif Üye

güvenebilirsin tüm malzemelerimi buradan alıyorum ben :)

9. muhammetdede

muhammetdede Üye

Hocam 27 tl ye okuma garip geldi orjinalmidir :)

10. hkn17

hkn17 Aktif Üye

o serilerin fiyatı öyle ;) makinayı bu gün inceledim kanlı canlı orjinal :)

11. oguzhansukur

oguzhansukur Üye

Okuma revenger serisinin fiyatları o civarlarda . Revenger pro'lar biraz daha yüksek