Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Başlangıç Olta Takımım Hakkında Yorumlarızı Bekliyorum

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@onurozdemir Kaçlık misina kullanacaksınız bilmiyorum ama Okuma 55 kafa ya 0.26, 28 300mt misina sarmak için altına takriben 100..120 mt kadar 28 ya da 30 luk misina gerekiyor aklınızda olsun. En ucuzundan misina alıp dolgu yaparsanız daha verimli olur

Musty61

Yeni Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar bende Okuma Carbonite Tele Surf almayı düşünüyorum. Fakat atar olarak 50-100 gr olanı mı, yoksa 100-200 gr olanı mı almalıyım? Genelde istavrit için kullanıyorum fakat eşkina için ve boğazda da deneme yapmak istiyorum. Bu bakımdan hangisini tavsiye edersiniz?

Adı
Onur
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar bende Okuma Carbonite Tele Surf almayı düşünüyorum. Fakat atar olarak 50-100 gr olanı mı, yoksa 100-200 gr olanı mı almalıyım? Genelde istavrit için kullanıyorum fakat eşkina için ve boğazda da deneme yapmak istiyorum. Bu bakımdan hangisini tavsiye edersiniz?
Bogazda akinti cok oldugu icin 100 200 bence yeterli olur sana. Ben deneyimsizim ama boyle sanirim :)

Adı
ferhat
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
bütçeyi biraz daha artırırsan titanium spire tavsiye ederim bende pendik kartal arası avlanıyorum alırken carboniteyede baktım titanium spire tercih ettim internet fiyatı biraz yüksek ama gidip yerinden alırsan biraz daha uygun olur

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@onurozdemir
0.28 300 mt 55 kafayı tam doldurmaz da o yüzden.

Adı
Onur
Kan Grubu
A Rh Pozitif
bütçeyi biraz daha artırırsan titanium spire tavsiye ederim bende pendik kartal arası avlanıyorum alırken carboniteyede baktım titanium spire tercih ettim internet fiyatı biraz yüksek ama gidip yerinden alırsan biraz daha uygun olur
Yazdığım ürünleri aldım başkan.

@onurozdemir
0.28 300 mt 55 kafayı tam doldurmaz da o yüzden.

Aynen haluk abi. Aldım malzemelerimi ben henüz kullanamadım ama heyecan var :) 390lık ve 55lik kafa aldım. Dediğin gibide dolguyla birlikte yaptı makinayı satıcı zaten. Sagolsun güzel esnaftı.