Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başlangıç seviyesi spin kamış

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Lazarus tarafından paylaşıldı.

1. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

Arkadaşlar merhabalar..

bir arkadaşa başlangıç ayarında bir kamış lazım az çok bilgisi var lakin meralarımız çok kısır olduğundan yüksek paralar vermeye çekiniyoruz.. neyse ..

bugün Effe Feeling 2,70 mt 10-35 gr Spin Kamış görmüş beğenmiş lakin gene de okuma , shimano olmadığı için tereddütleri var .. sizin bilginiz var mı bu kamış hakkında
    açıklaması :135 cm kapalı boya ve 195 gr ağırlığa sahip yüksek kalite karbon malzeme ile üretilmiş 2 parça spin (at-çek) olta kamışı. 8 adet uzak atışlarda performans arttırması için dizayn edilmiş V tip paslanmaz kılavuza sahip olmakla birlikte ince yapılı ve parçalı Eva mantar gövdeye sahiptir.

Fatalbooz bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Fatalbooz

Fatalbooz Aktif Üye

Merhaba Enez bey, bende spinde yeni başladım okuma G force 2,70 7_35gr atarli kamışı aldım. Anlayacağınız daha da düşük bütçe ile başladım. Sorduğunuz kamışa göz attım. Şık bir tasarımı var. Benim kamisin kategorisine göre 100 Gr daha hafif. Wdt aksiyonları için 2,10 2,40 boy aralığındaki ve orta veya orta sert kamışlarım daha iyi olduğunu söylüyorlar. Birde parçalı kamışlar geçme payı olduğunda kapaali boy biraz daha uzun oluyor sanırım. Benim kamisin kapalı boyu 139 cm geliyor. Keşke kullanım tecrübe olsaydı da tavsiye verebilseydim.

4. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

okuma salina seaspin tavsiye edebilirim butce ne bilmiyorum ama bende bununla basladım güzel saglam bir kamıstır

hayali_53 bunu beğendi.
  5. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

arkadaşlar kamışlar konusunda bilgim var lakin bu yeni bir ürün bütçeyi minimumda tutmak istiyoruz ondan dolayı sordum bılen var mı dıye bana kalsa okuma helios bir kere alınır

yawruaslan bunu beğendi.
  6. matu

matu Aktif Üye

bende shımına 240 dx 15-45 var ıstesen vereyım yarıdımcı olurum fiyatta guzel kamıs cok az kullanıdım..mantar sap koruyucusu bıle duruyor..istersenız tabıkı..en azından guzel bır kamıs almıs olur

7. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

görmeden alma taraftarı degıl pek sorarım gene de

8. matu

matu Aktif Üye

fotgraf cekerım ısterse sorun deil ben yenı bır kamıs aldım o bosta kaldı guzel kamıs ve kalıte bana gore ama bostada durmasının bır anlamı yok hatta elımde okuma safına pro 25 te var ıkısını beraber almıstım guzel bır ıkılı ldu takım halınde duruyor bılgınıze..

bilalemmi ve Lazarus bunu beğendi.