Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bazen de bırakılan balık büyük olur.

horasanlı

Daimi Üye
Adı
Sinan AVCI
Güzel avınız için sizi tebrik ederim. Örnek alınması gereken bir davranış olmuş. Tekrar tebrikler.

Aslıhan TURAN

Aktif Üye
Adı
Aslıhan TURAN
Raporunuzu beğeniyle okudum ve videoları izledim.Çoğumuzun aradığı ve özlediği güzellikte bir av hikayesi çıkmış ortaya.En güzeli de insanın eşinin av sırasında yanında olması.Zaman zaman bu hazzı biz de eşimle birlikte paylaşırız ne varki oğlumuz dünyaya geldikten sonra biraz kısıtlandık.Neyse gelecekte yine güzel planlarımız olacak.Bu güzel avınızdan dolayı sizi tebrik ediyor ve nice güzel avlarınıza rasgele diyorum.

balıkçıı

Daimi Üye
Adı
mustafa aras
Kan Grubu
O Rh Negatif
canı gönülden tebrik ediyorum sizi dogaya saygı bu olsa gerek her daim rast gelsin

nediminal

Üye
Adı
Nedim İNAL
Bu zamana kadar forumlarda bir çok av raporu okudum, güzel balıklarla süslüydü, heyecan dolu dakikalar anlatılıyordu ve emek verilerek hazırlanmışlardı.Fakat hiçbir rapor, sizin yaptığınız avın raporu kadar beni etkilemedi.Hüznü ve mutluluğu, tüm hayatı paylaştığınız eşinizin yanınızda olması, avın videoları harikaydı.Benim mest olduğum ansa balıkların suya iade edildiği saniyelerdi.Ve en çok beğendiğim fotoğraf kareside son resimdir (vicdanı rahat bir balıkçının evine giden yoldaki mağrur yürüyüşü)Aslen Çanakkale /Biga /Kozçeşmeli hemşeriniz sizi canı gönülden tebrik ediyor.Daha güzel avlar dileğiyle.
Balıkçılık huzur demek bizler için.o huzuru yakaladığımız an,eve balık götürmek ikinci planda kalıyor.
Size ve diğer balıkçı arkadaşlara güzel ifadeleri için çok teşekkür ediyorum.
rastgele.

scream61

Aktif Üye
Adı
Emre TİRGİL
Avlanma sanatında çok iyi olduğunuzu belgeleriyle iletmişsiniz. Tebrik ederim. Dain olsun inşallah,

lüfercan

Aktif Üye
Adı
levent can
Tebrikler,gösterdiğiniz insanlık ve ustalığınıza tüm övgüler azdır.