Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bazen fırtınalı ve Bazen sakin bir deniz.

Konu, 'Sohbet' kısmında Orhan Küçükbiçmen tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Sevgili arkadaşlar bu sefer sizlere balık avından bahsetmeyeceğim, iki hafta evvel hayatta çok sevdiğim canım annemi kaybettim,:eek: o an Denizin ortasındaydım, benim için deniz delirmişti, fırtına bir yandan yağmur bir yandan hava kararmış gökyüzü simşeklerin yansımsından yaşamı dahada kortutucu ve ürpertici bir hale getirmişti, annemi kaybetmiştim ve çok üzülüyordum, o an sizleri yanımda gördüm, acımı ve üzüntümü gene benimle paylaştınız, beni yanlız bırakmadınız, iyiki varsınız sizlere minnettarım.
    Bugün ise biraz evvel bir mutlu haber aldım,:):):) ikinci torunum dünyaya geldiğini öğrendim, :):):) şu an çok duygulandım, bu güzel duygularımı gene sizlerle balıkçı arkadaşlarımla paylaşıyorum, siyah saçları ile biraz tonbul bir kız torunum :):): Defne kız,:):) beni bu sefer çok mutlu ettin, dünyalar benim oldu.:):) Balıkçı arkadaşlarım, Sizlere de nasip olsun.....:):):)
    İşte iki hafta sonra, dalgalı azgın bir deniz, yerini sakin bir havaya bırakmış, hafif esen bir rüzgar, bu sefer güneşin yansıması ile gümüşten bir açık maviliğe bürünmüş bir deniz,:) tekrar hayatın yaşamanın ne kadar güzel olduğunu hissettiriyor, bir yerde üzüntü bir yerde sevinç bizler için balıkçılar için, hayatımız bir deniz olmuş, Bazen fırtınalı ve Bazen sakın bir deniz.
    Hoşçakalın benim sevgili balıkçı arkadaşlarım.:):):)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Orhan Abi
    Minik Defne'ye tüm ailesi ile birlikte uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim

4. ozi

ozi Aktif Üye

Sevgili Orhan Abim. Annemizin vefatını öğrenince gerçekten çok üzüldüm. Elemizden geldiğince forumdaki bölümde duygularımızı anlatmaya çalıştık. Allah sabır ve dayanma gücü versin derken hayata tutunmak için yeni bir sebep. Defne Kız. Allah analı babalı büyütsün. Ömrü uzun kısmeti bol olsun.

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Orhan abi iyi bir denizci, dalgalı fırtınalı havayada, satin süt liman bir havayada ayak uydurur değilmi, sizinde iyi bir denizci olduğunuzu biliyoruz.Yeni gelen bebeğin hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Gözünüz aydın olsun Orhan abi :)

7. İrfan

İrfan Moderatör

Hayat işte böyle bir şey Orhan abi,
    bireleri bu dünyadan göçer birileri şevik eder.ALLAH bağışlasın ömrü uzun olsun.:)

8. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Tebrikler Orhan abi. Defne bebek mutluluklar getirsin size.

9. Ümit

Ümit Aktif Üye

Gözünüz aydın Orhan ağabeyim, Allah güle güle büyütmeyi nasip etsin, vatana millete hayırlı evlat olsun...

10. müthişaman

müthişaman Daimi Üye

Sevgili Orhan Abi,bu fırtınalar hepimizin kaptanı olduğumuz hayatta yaşadığı ya da yaşayacağı fırtınalar.Sevilen bir insanı kaybetmek çok acı,bu acı hayatın kuralı aynı zamanda.Bu fırtıları sevdiklerimizle atlatabiliyorsak acımız biraz da olsa hafifliyor.

11. muratbaran

muratbaran Aktif Üye

sevgili orhan abi ALLAH bagışlasın saglıklı mutlu huzurlu ailesiyle sevenlerıyle uzun hayırlı bır hayat gecırsın İNŞALLAH saygılarımla