Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bazı kışlık giyim eşyası arayanlar için tavsiyedir.

Konu, 'Genel Konular' kısmında hcicek tarafından paylaşıldı.

1. hcicek

hcicek Aktif Üye

Merhabalar dostlar, az önce reklamlarda Tchibo reklamını gördüğümde araştırdım ve paylaşmak istedim, kayak kategorisinden bu haftaya özel giysi ve aksesuarlar satışa sunulmuş, lakin bizleri de ilgilendirecek yağmurluk, termal mont ve diğer aksesuar arayan ben ve benim gibi arkadaşlara tavsiyede bulunmak istedim, bununla ilgili kısayolları belirtiyorum, faydalanan arkadaşlara hayırlı olsun. Saygılar.

Tchibo.com.tr || Sadece Tchibo dünyasına özel

Mikropolar Ceket 296898 | Tchibo.com.tr

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Harun esas orada 119 tlye olan içi kürklü üstü al giy derim

4. sonsemih

sonsemih Yeni Üye

Harun kardeş sağolasın, uzun zamandır mont bakıyordum senin açtığın konu ile merak edip gidip baktım fena değil idi bugün itibariyle 199 tl lik kar montunu aldım eve geldiğimde merakımı gidermek adına su testi bile yaptım gayet başarılı

5. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Birde termal bot 2 çeşit biri yeni ürün kahverengi olan siyah olan ise eski ürün.İkisini kıyaslayınca kahverengi daha başarılı.

6. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Geçen ay çizme haftası vardı Tchibo'un
    Bizim aldıklarımızdan daha kaliteli ve yarı fiyatınaydı.

7. hcicek

hcicek Aktif Üye

Hayırlı olsun Semih abi, güle güle kullan inşallah, bende bir kaç ürüne baktım, ancak birazcık toraman olduğum için kurtarmadı,:) balıkta zorlayacağı için tercih edemedim. ancak fırsat bulduğumda karaköyde outdoor mağazalarına bir uğrayacağım, imkan olursa oradan da fırsat ve imkanlardan da bahsedip duyurmaya çalışacağım.

8. Kefas

Kefas Üye

Bilgilendirmek amaçlı yazıyorum Tchibo dan ürün alacaklar bu rakamlara iyi ürünler denedim fakat çok memnun kalmadım.Bi kere esnek ürünler degil kalıp plarak dar çok rahat edemezsiniz.iş görürmü görür fakat bu fiyatlarda zaten piyasada ürünler var benim tavsiyem arkadaşlar üstüne biraz daha ekleyip çok daha iyi ürünler alınabilir saygılar herkese..

9. sonsemih

sonsemih Yeni Üye

Tekrar sağolasın Harun, bu tip ürünlere eminim mevsiminde çok ihtiyaç duyan var ve sen faydalı paylaşımlarda bulunuyorsun.

10. sonsemih

sonsemih Yeni Üye

Doğrudur her satıcı herzaman güzel ürün satmıyor malesef ama bu ara sıra işe yarar ürünlerin hiç satılmayacağı anlamına da gelmiyor piyasadaki her satıcıyı takip etmek gerek. Ben yaklaşık 1 senedir internet mağazaları da olmak üzere Columbia, The North Face, Jack Wolfskin vb. markaları takip ediyorum en ucuz (su geçirmez) mont yine Columbia da vardı o da 230 tl civarlarındaydı bir ara Karaköy deki Kutupayısı ve diğer adı aklıma gelmeyen mağazayada baktım içlerinde Türk malı olan Uppa makul idi ama kısmet Tchibo imiş ama belirteyim montu Recco isimli Alman Outdoor firmasına ürettirmiş. Ayrıca montu Kozzy AVM deki Tchibo mağazasından alırken ki oranın müşteri portföyü biraz farklıdır baya bir talep ve alan vardı

11. hcicek

hcicek Aktif Üye

Bülent abi verdiğin bilgilendirmede haklı olduğun kısımlar çok, lakin ben yıllardır hevesim nedeniyle hem internetten hemde piyasa ürünlerinden her dalda araştırma ve fiyat/performans araştırması yaptığım için biliyorum ki özellikle ülkemizde outdoor ürünlerinin üretimi çok ama çok nadir yapılmaktadır, tabiri caiz ise bizimkiler daha pamuklu ürünlerin kalitesinin arttırmayı bile daha yeni başlamışken, başta amerika ve özellikle iklim koşulları buna müsait olan ülkelerde yıllardan beri yapılan üretim nedeniyle bu ürünlerin çoğu ihraç olarak ülkemize geliyor ve vergiler ile kar marjları olaya dahil edildiğinde acayip bir fiyat çıkıyor, yani hava alır, su-rüzgar geçirmez bir kumaştan bahsedilmeye başlandığı anda fiyatlar alıp başını gitmektedir, basit bir trekking pantolunu 80 TL'den, mont 150 TL'den, çoraplar bile 15 TL 'den başlamakta ve muhtemel ihtiyacı cevaplayacak ürünler uçuk fiyatlara gelmektedir. Bu sebeple bu anlamda keşke bazı makul fiyatlara ürün bulunabilse de bizde herkeze duyurarak bir çok arkadaşımızla birlikte faydalanma şansı bulsak diye temenni ediyorum, Saygılar.