Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

begendim ikonu olmalı yayının altında

Konu, 'Öneri ve Şikayetleriniz' kısmında erolarman tarafından paylaşıldı.

1. erolarman

erolarman Üye

buna benzer istekleri ve gerekçeleri okudum..
    karışık yayınlanan sayfaları nasıl begenecegiz,orası bir karmabol.açık nokta bırakmamak lazım..
    kime yazdığımız nasıl belli olacak.müzik listesinde kimi sevdiğim ve geriye dönüşle belirtiş biraz çag dışı..
    her yayın altına begendim ikonu eklenmeli bence..
    Hamdi bey,,

güncele ayak uydurmak için ,günceli takip etmek lazım..av raporları zayıf.neden?begenen yok..beğendim olayı yok..
    paylaşımlar az..insanlar isteksiz..bir yeni kan lazım..gümdemi bilen,sisteme hakim,ve oturaklı..
    yoksa ne gider durur ne gitmez durur bu forum..rutine bağlamış...

ben ilertelim diyorum. bilginize.,arz ederim..

Alican bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Evet katılıyorum.
    Hamdi bey bildiğim kadarıyla SEO ya önem veriyor.
    Mutlaka bu konuyada eğilecektir.
    Keza sosyal medyanın Seo'ya büyük etkisi var.
    Basit bir eklenti sadece.

Saygı ve muhabbetle.

Alican bunu beğendi.
  4. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Erol bey, merhabalar Sevgili Ağartan'la yazışmanız dikkatimi çekti, ve daha önce hiç ilgi duymadığım, yazılarınız cevaplarınızı okudum, ve gördümki hep bir açık arayışı, burdaki site ortamını gereksiz eleştiri, o eksik, bu yok, moderatöre bildir butonu yok ( ki olduğu halde yok ) av raporları zayıf, Sevgili Ağartan'ı azimle ve özveriyle yaptığı ve en önemlisi bizlerle kurduğu dostluk ile yaptığı görevini bıraktırma iması , dahada ileri giderek bu göreve talip olduğunuzu söylemeniz, bir yeni kan lazım..gümdemi bilen,sisteme hakim,ve oturaklı..
    yoksa ne gider durur ne gitmez durur bu forum..rutine bağlamış...
    diye tamda sizi anlattığını zannettiren tarifler.....
    Bu ne gider durur ne gitmez durur nedemek ben anlamadım bir anlamı varsa bilmek isterim.
    Bence Erol bey, bırakında yaptıklarınızla ve yazdıklarınızla bu sitemizdeki tüm moderator dostlarımız gibi özenle seçilerek bir göreve geliniz.Bizim TÜRK siyasetçiler gibi onu bunu didikleyerek açık arayarak değil..Saygılar.....

Alican bunu beğendi.
  5. çaylak_01

çaylak_01 Aktif Üye

Bizim siyasetçiler gibi deyince ülkemizde eskiden beri muhalefetin seviyeli bir şekilde yapılamamış olması gibi, yapılan bir çok eleştirinin faydalı olamamasının sebebi belki budur: Üslup veya yanlış anlaşılmalara yol açabilecek yorumlar. Aslında açıkların aranması daha doğru bir tabirle eksik noktaların görülüp bildirilmesi daha iyi şeylerin yapılabilmesi adına güzel bir şey tabi doğru ve yapıcı bir üslupla olduğu sürece.Burada sözüm Erol Bey`e değil yanlış anlaşılmasın.Ayrıca konularda sağ üst köşede ''Değerlendirme'' butonu var beğendim butonu ile aynı görevi görebilecek.

Alican bunu beğendi.