Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Beklenmedik trofe..

Ediz Dülger

Aktif Üye
Adı
Ediz Dülger
Evin terasında otururken denizdeki yüzgeçi görüp attım kendimi suya..Nadir sayılabilecek avlardan birine imza attığımı düşünüyorum.Ben aslında zıpkıncıyım ama olta sevdalısı olarak da aranızda olmaktan çok ama çok mutluyum..Bu avımı sizlerle paylaşmak istedim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

seagull

Üye
Adı
CA
Harika bir av ve harika bir balık.
Başarılı avlarının devamını dilerim.
Darısı bize.

seagull

Üye
Adı
CA
Evin terasında otururken denizdeki yüzgeçi görüp attım kendimi suya..Nadir sayılabilecek avlardan birine imza attığımı düşünüyorum.Ben aslında zıpkıncıyım ama olta sevdalısı olarak da aranızda olmaktan çok ama çok mutluyum..Bu avımı sizlerle paylaşmak istedim..

Gece geç saat oldu, gündüzden çok yorgunum, ben ancak ayıktım. Evinizin terasından gördünüz, zıpkını kapıp balığın peşinden gidip, balığı vurdunuz. Tam olarak böyle yani.
Film gibi.
Tekrar tebrikler, :harika:
helal olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Öncelikle tebrik ederim güzel bir trofe olmuş sizin için. Balık sevdam da ayrım yapmıyoruz oltacı, zıpkıncı diye amaç balık olduktan sonra. Umarım burada daha güzel avlarınızın hikayelerini paylaşırsınız su altı kamarası falan da olabilir. Bir zamanlar bende dalıyordum ama bazı nedenlerden dolayı artık sizin gibilerin paylaşımıyla özlem gideriyorum.

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Ediz,gerçekten mükemmel ve alışık olmadığımız bir av.Candan kutluyorum seni.Sağlıcakla kal..

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Ediz
Gerçekten de nadir bir av olmuş.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Terastan balığı görüp bir çırpıda giyinip suya girmek ve balığı almak... Büyük başarı Ediz Bey tebrik ediyorum.

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Harika bir balık, tebrikler.

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ediz tebrik ederim. Muhteşem bir av. Bunu terastan gördün indim vurdumla geçemezsin. Ben böyle bir ava kitap yazardım. Bütün detayları öğrenmek isterdim.

Tebrikler... rastgelsin

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Geçen sene ben de gördüm bu güzel balığı.Teknemle peşinden epey koşturdum.Sonra ikimiz de sıkılıp bıraktık kovcalamacayı.
Tebrikler Ediz.