Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ben de Kurtuldum Galiba

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Ramazan
Doğru bir karar vermişsin, en zor olan ilk 2-3 haftayı da atlatmışsın.
Karada ölüm yok ama iyi balık yakayıpta bozma fikrini..

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik
Tebrikler Ramazan
Doğru bir karar vermişsin, en zor olan ilk 2-3 haftayı da atlatmışsın.
Karada ölüm yok ama iyi balık yakayıpta bozma fikrini..
Teşekkürler Şeref Abi. Kendimden emin olmasam kimseye soylemezdim :) Işlerimin yoğunluğundan hiç rapor yazamamistim. Bir iki defa balığa cikabildim ondada kayda değer birşey olmadı. Inşallah bundan sonra sigara içmeden yaptığım avların raporlarını yayinlayacagim. :)

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Tebrikler Ramazan, umarım ömrünün geri kalanında bu hedefine muvaffak olursun.

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Selamlar herkese;
19 Eylül aksami dustan çiktim ertesi gün ne giyecegime bakmak için odaya girdim ve o an sigarayi birakmaya karar verdim. Oda sigara kokuyordu ve ben ofiste sigara ictigimden koku üzerime sinmisti. Oda bu haldeyse benim cigerlerim ne haldeydi? Peki ya sigara içmeyen insanlar benim için ne düsünüyordu? Elbiselerim çok kötü kokuyordu. Bunlari düsünerek uyudum. Sabah kalktim önce sehpanin üstünde biraktigim yarim paketi sonra masanin üstündeki acilmamis paketi en sonda balik avinda kullandigim çantada duran 2 paket sigarayi çöpe attim. Yaklasik 20 gündür icmiyorum ve icmemeye kararliyim. Suan sadece kendimle gurur duyuyorum baska bir fark yok ama olacak :) Biraz kilo aldim ama Sali günü Samsunda olacagim veririm bu kiloyu. Sunu anladim simdilik, sigarayi birakmak sadece karar vermekten ibaretmis. Anladigim baska birsey ise sigara içenlerin icmeyenlerin yasam kalitesini hep asagiya çektikleri, gerçekten çok rahatsiz ediciymis. Umarim bana biranda gelen bu sabir ve kararlilik her sigara icene nasip olur. Simdi karsiya geçecegim biraz silikon sahte alacagim. Nede olsa tasarruf yapiyorum sigara parasi yok artik :D
:harika::harika::harika:
Sevgili Ramazan kardeşim senin bu raporunu okuyan çok arkadaşımız sigarayı bırakacaktır, denizi sevan balık tutmasını seven balıkçılar sigara içmezler çünkü onlar doğaya saygı duyarlar ve kirletmezler, seni bu güzel ve tertemiz vermiş olduğun karardan ötürü kutlarım, tebrikler.:harika::harika::harika:

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik
:harika::harika::harika:
Sevgili Ramazan kardeşim senin bu raporunu okuyan çok arkadaşımız sigarayı bırakacaktır, denizi sevan balık tutmasını seven balıkçılar sigara içmezler çünkü onlar doğaya saygı duyarlar ve kirletmezler, seni bu güzel ve tertemiz vermiş olduğun karardan ötürü kutlarım, tebrikler.:harika::harika::harika:
Sevgili Orhan Abim bu zamana kadar çok büyük hata etmişim ama bundan sonrs çok daha temiz olacak hayatım :)

Adı
Şenol ÖZTÜRK
Tebrik ederim. Hem kendi yaşamın hemde çevrendekiler için önemli bir adım.

nidya78

Üye
Adı
Aydın ÖZDEMİR
Tebrikler darısı başımıza.

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Ben de bırakalı 4 ay geçti. Ben bırakmakta çok zorlandım ilaç kullandığım halde. Hala bazen canım istiyor ama eskisi gibi krizler olmuyor. Dayanması daha kolay oluyor bu krizlere. 14 senenin biriktirdiği balgam hala çıkıyor ciğerlerimden. Sinirlilik hali hala sürüyor hele açken çıldırıyorum nerdeyse. Bir gün kesin kavga edeceğim birisiyle:):). Ama ne olursa olsun çok doğru bir karar olmuş tebrik ederim.