Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ben Kulunç aha bu da levo...

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Efet efendim bir buçuk hafta önceydi sanırım... hava güzel mi güzel, kuşlar ötüyor, kediler miyavlıyor su çarşaf gibi yani kısaca levrek avı için her şey negatif... ama sıkıntı var içte dedim "gideyim iki de arpa suyu alayım olmadı iki atar çeker döneriz, boş boş dolaşmaktan iyidir". Hazırlandım çabucak önce termal içlik vs vs aldm kamışı sahteleri başladım meraya doğru yürümeye. Meraya geldiğimde tahmin ettiğim gibi kimseler yoktu çıkardım akşam suyunun prensini maxrap fb yi başladım at çek yapmaya. İki at çek yapıyor gidiyor bir yudum alıyordum havada iyice kararmaya başlamışken çat çat küt küt aşağıda ki köfte yapıştı. Allahtan at çek yaparken başka bir arkadaş daha gelmiştiydi de kepçeleme işlemi başarıyla gerçekleşti ve kıyıya alabildim tosunu...
Arpa suları bitene kadar at çek e devam ettim ama başka gelen giden olmayınca topladım tası tarağı eve döndüm. Sobayı hızlandırdım Aynur teyzemin vermiş olduğı kurufasulye yi kırmızı biberle götürdüm vs vs.
Levo: 4300 gr
Ekipman: Aynısı ama örgü önüne 0.45 berkley fc koydum fg ile düğümledim... Fg düğümünü öğrendikten sonra leader kullanmak mantıklı gelmeye başladı.
Sahte ise maxrap fb
Herkese rastlar gele...

Arif

Aktif Üye
Adı
Arif
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Güzel balık, tebrikler. Hava ve denizin sağı solu belli olmuyor işte. Her şey negatifken bile, verecekse veriyor deniz ana.

ilişken

Aktif Üye
Adı
mehmet bektaş
Yakisir abime rastgelsin...:)

Devrim Balbay

Daimi Üye
Adı
devrimbalbay
Çok güzel balık.tebrik ederim..Şu levrekleri bir ben kıstıramadım ya.. içim yanıyor :)

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler Kulunç Bey. Güzel bir levrek almışsınız. Afiyet olsun diyelim.

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Güzel balık, tebrikler. Hava ve denizin sağı solu belli olmuyor işte. Her şey negatifken bile, verecekse veriyor deniz ana.
Aynen öyle valla hele bu sene iyicene garipleşti huyları tanımakta zorlanıyorum :)

Götürr, afiyet olsun.
Teşkür ederim aslan kardeşim benim... gel beraber olsun diyecem de gitti bile.

Yakisir abime rastgelsin...:)
Teşekkür ederim Mehmet kardeşim.

hey maşallah güzel av olmuş.
marmaradan mı bu av?
Gelibolu yarımadansından bir yerde... teşekkür ederim.

Tebrikler Uluç, niceleri rastgelsin.
Sağol Fecri abi daha güzelleri sanaada gelsin.

Çok güzel balık.tebrik ederim..Şu levrekleri bir ben kıstıramadım ya.. içim yanıyor :)
Olur olur ama dedim ya garip davranışlar sergiliyor bu sene... Umarım daha güzelleri size de denk gelir.

İspendek mi o :) Hani kedi-ciğer mevzusu. Tebrikler kardeşim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sağolasın İsak kardeş... :)

Tebrikler Kulunç Bey. Güzel bir levrek almışsınız. Afiyet olsun diyelim.
T3eşekkür ederim tırtol bey daha güzelleri sizlerede gele efenim.