Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beni de Aranıza Kabul Eder Misiniz?

Konu, 'Tanışalım' kısmında Emrecan Kaya tarafından paylaşıldı.

1. Emrecan Kaya

Emrecan Kaya Aktif Üye

Öncelikle herkesten özür dilemek istiyorum. Bu konuyu bu kadar geç bir zamanda açtığım için. Yıllardır foruma üyeyim, neden daha önce açmadım diye kendime kızıyorum. Bir şeyleri yalnızca okumak, bilgi alışverişi yapmadan yalnızca bilgi edinmek bana pek doğru gelen bir şey değil. Bu sebeptendir ki artık burada aktif olmak istiyorum.

Gerek forum ahalisinin sıcaklığı, gerek insanlar arası ilişkileri çok daha gelişmiş buluyorum bu forumda. Lafı daha fazla dolandırmadan kendimi tanıtmak isterim.

Adım Emrecan, 19 yaşındayım. Doğma büyüme İstanbul-Balat'lıyım. Balık sevdasına 10 yaşımda, Balat İskelesi'nde kasnaklı sistemle gümüş ve kaya balığı yakalayarak kapıldım. Yıllar geçtikçe internet sayesinde araştırmalarıma devam ettim. Yıllardır günümün hatrı sayılır zamanını forumlarda geçiririm. Hala inanırım ki daha yolun en başındayım. Ecel gelene kadar öğreneceğimiz bir dünya dolusu şey var...

Yeni takımlar edindikçe, yeni sular keşfettikçe, yeni balıklar tuttukça bu hobiden alınan zevk katlanarak artacaktır. Lise son sınıfa kadar İstanbul'da ve Memleketim Kastamonu'da tatlı sulardan başka yerde olta sallamamıştım.

Kocaeli Üniversitesi'ni kazandım, buyrun bir başka denizi olan şehir. Bundan daha iyi bir fırsat olamaz. Lakin, yapacak onlarca boş şeye vakit bulan ben, bu tutkuya ayıracak vaktim olmamasından yakınıyorum hala. Bu da benim zaaf'ım olsa gerek. Geçen yıllarda bir çok kere sahile atma fırsatı buldum kendimi. Elbette olta takımlarıyla. Bu seferlerimin çoğu merayı tanımak amacıylaydı. Gelen bir kaç balık da tuz biber oldu bu uğraşlarıma. Balık yemeyi severim, ancak oltamı ziyaret eden balıkların çoğunu kovama-livarıma atmam. Limit altına zaten insanlık vazifemiz olduğundan dikkat ederim, etmek mecburiyetindeyim.

Demem o ki; artık ben de aranızdayım, aktif olarak rolümü gerçekleştirmek isterim. Bu kardeşinizi aranıza kabul ederseniz memnun olurum. Yapılacak ufak-büyük çaplı her organizasyona da ayak uydurmaya çalışacağım. Sürç-ü lisan ettiysem affolsun, herkese hayırlı akşamlar dilerim.

mctymn, budun, coner ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Ersen

Ersen Aktif Üye

Aramıza hoşgeldin emre kardeşim.

4. AngelandteaR

AngelandteaR Aktif Üye

Aramıza hoşgeldin,
    Keşke üye olduktan sonra aktif olsaydın ve bu formundaki insanları daha erken tanıma fırsatın olurdu.Bende daha önce diger forumlardaydım fakat burası daha aktif ve sıcak kanlı bir ortam mevcut. 26 kasım 2015 den bu yana bir çok degerli insan ve abimizle tanışma fırsatım oldu. @Hamdi abi ile tanışma fırsatım bile oldu.Evde zaten sürekli olarak forum acık ve dışarıdayken cepten sürekli takipteyim. Her an güncel ve aktif,Seninde bu foruma bekliyoruz ve güzel paylaşımlarn olması dileğiyle...
    Aramıza hoşgeldin.

coner ve Hamdi bunu beğendi.
  5. süheyl

süheyl Aktif Üye Gold Üye

Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz sıcakkanlılığınız güzel yazılarınızla ve aktif avlarınızla güzel yorumlayacağınızı düşünerek tekrardan hoşgeldiniz...rasgele

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aramıza hoşgeldin, aktif olursan affederiz :D

exxper, delikurt1907 ve AngelandteaR bunu beğendi.
  7. Emrecan Kaya

Emrecan Kaya Aktif Üye

Hoşbuldum Ersen Abi :)

8. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Aramıza hoşgeldin, ben şuanki aklımla 19 yaşında olsam balığı ikinci plana atardım :D Üniversite hayatı güzeldir kıymetini bilmek lazım tabi bu sana klişe gelecek ama herkes gibi bittiğinde sen de farkına varacaksın :)

lufermania ve karga bunu beğendi.
  9. karga

karga Aktif Üye

hosgeldin...

10. Emrecan Kaya

Emrecan Kaya Aktif Üye

Abim yıllardır forumun suskun takipçilerindenim. Çoğu insanı, yaptıkları avları tanırım. İlk mesajımı yazmak bugüne kısmetmiş diyelim, önümüzdeki topic'lere bakalım :D

AngelandteaR bunu beğendi.
  11. Emrecan Kaya

Emrecan Kaya Aktif Üye

Hoşbuldum abim, ben de ümit ediyorum ki öyle olacak inşallah :)