Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bereketli mera bu Emirgan

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Poseidon tarafından paylaşıldı.

1. Poseidon

Poseidon Yeni Üye

Benim için klasik olan takım, 170 gram kursun strikepro rapala. Bir aydır zahiyatım yok rapaladan yana cok sükür ;) 100'den fazla balık almısımdır umarım daha güzel avlarım olursa paylaşacagım simdilik görüşmek üzere hoscakalın.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

sevgili arkadaşım reklama ne gerek var onu anlamadım. bundan sonra resim bile çektircek yer bulamazsın:)

4. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Kutluyorum seni bu güzel avın için.Avların bol,şansın hep açık olsun.Sevgiler...

5. Poseidon

Poseidon Yeni Üye

herkez faydalansın nedir ki, ayriyeten ben Emirgan dan bahsediyorum diğer yerler; Kalender,Arnavutköy,karşıda Kuskonmaz buralarda da durum farklı değil, balık boğaz da heryerde.

6. mrtsezal

mrtsezal Aktif Üye

tebrikler çok güzel av olmuş..kolay degıl agır kursunla at-çek adamıbıtırır...helal olsun,
    palamutta cam gıbı,afiyet olsun

7. sadi

sadi Aktif Üye

Tebrikler ve tebrikler ..!
    Eminimki o balıkları ala bilmek için baya mesafeli atışlar yapmak lazım ve kendi adıma bu
    genelde zorlandığım bi olaydır.Bu atışların 170-200 gr ile yapılması ayrı bi zorluk bilen bilir ;)
    Zaten uygun kamış ve makine yoksa o atişlar imkansızdır,atarsın ama denizi süzer süzer cıkarsın..!
    Sonuçta cektiğin zahmete değmiş,güzel balıklar almışsın,herdaim olmasını dilerim.Rast gele :)

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bereketli bir av olmuş tebrik ederim.

9. coredon

coredon Aktif Üye

Emirganı bilmeyen var mı ki???Zaten 170 gr ve üstü çalışabilecek herkes meraları biliyor...Ben gelmem emin olabilirsiniz.Eğer 170 gr ve üstü çalışabilen varsa üsküdara her zaman bekleriz.Başıımın üstünde yeriniz var...

10. Poseidon

Poseidon Yeni Üye

Tesekkürler abiler, arkadaslar.. Ben hicbir zaman mera ismini vermekten kacınmadım! Sonucda denizde ki balıgı sen,ben olta ile bitiremeyiz.. Yter ki bilincsiz avlanmayalım! Bazı çinekoplar gelmiştir oltaya hatta resimlerde de yer alabilir sunu belirtmeliyim ki rapala ignesi öyle bir agzındadır ki balıgın cıkarmak oldukca zorlar dolayısı ile balıgın yasacagına inamadıgımdan denize yollamamısımdır.. saygılarımla.

11. shimano

shimano Daimi Üye

tebrıkler cok guzel cınekoplar rastgele.