Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Berkley Gulp Alive Sandworm Hakkında (Veya türevi)

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında kmesne tarafından paylaşıldı.

1. kmesne

kmesne Yeni Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. enginson

enginson Daimi Üye

berkley iyidir marukyu ile hemen hemen aynı zaten. onun dışında kokusuz olarak reins marka ve mebaru aji worm tarzı silikonlar da iyi işler çıkartıyor. ama akdenizde bilemiyorum.

4. kmesne

kmesne Yeni Üye

Hocam öncelikle teşekkürler dediğim gibi illede kurt olacak diye bir şey yok zaten ağır yeni ve acemiyim başka neler var bilmiyorum sizin aklınıza gelen başka şeyler varmı bu olursa çok etkili olur dediğiniz en iyisi bu dediğiniz ?

Ben 2-3 gündür araştırıyorum heralde en iyisi bu ama emin değilim elbette

Birde bunları nasıl kkullanıyoruz illa jighead ile lrf mi yapmamız gerek normal dip yemli olta gibi kullansak olurmu hangi şekilde daha verimli olur

5. enginson

enginson Daimi Üye

ben sadece LRF ile kullandım yemli takıma hiç denemedim. jighead e takarak kullanıyorum. genelde hedef balık istavrit oluyor. siz nasıl kullanmayı düşünüyor sunuz?

6. kmesne

kmesne Yeni Üye

Hocam bende lrf yada normal kıyıdan yemli diye düşünüyorum dediğim gibi çok yeniyim bu konuda

sizce daha kaliteli birşey varmıdır bundan almışken bir kere alıp en iyisini alayım diyorum

7. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Ben 1 kere 2 si istavrit olan takımın üçüncü iğnesine taktım ve mezgit aldım berkley ile. Bence iş yapar.

8. enginson

enginson Daimi Üye

Bence çok fazla çeşit alma derim ben birsürü silikon aldım ama verim aldıklarım sayılıdır. birde savagear sandell mini LRF kit var bende sürekli iskorpit yakalıyorum bununla başka balık yakalamadım. onu deneyebilirsin ama LRF de kullanacaksan. ısome marukyu ile berkley kokulu silikonlar ondan dolayı bir tık daha önde sanırım iyi iş yapıyor. ama at çek şeklinde avlanırken ben özellikle istavrit için mebaru ajiworm tercih ediyorum. beyaz simli olanları ve pembe olanları güzel iş yapıyor.

oltacı34 bunu beğendi.