Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beykozdan Üsküdara boğaz yoklaması

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında balığasevdalı tarafından paylaşıldı.

1. balığasevdalı

balığasevdalı Yeni Üye

Herkese merhaba.Pazar günü abim ve ben saat 9 gibi Beykoz da meradaki yerimizi aldık.Meraya vardığımızda iki kişinin kovası neredeyse silme istavrit doluydu.Hemen oltaları açıp istavrit yoklamaya başladık.İki şer defa abim ve ben 10'arlı çektikten sonra balık bir anda kesti.Acaba suda canavar mı diye yaklaşık yarım saat rapala denemesi yaptık fakat sonuç alamadık.Balık iyice kesince yer değiştirip Vaniköy parkına gittik.Vaniköye giderken Çubuklu sahilinde oltacılara biraz göz gezdirdik fakat ordada balık yoktu.Olta atan çok balık tutan yoktu.Bir kaç sardalyenin dışında kovalar boş gibiydi.Poyrazda iyiyiden iyiye esmeye başlayınca ordanda biraz daha üsküdar tarafına doğru geçelim dedik.Fakat rüzgar yüzünden bütün oltacılar olta atamaz durumdaydı.Sonuç ise beykozda aldığımız yaklaşık bir kilo istavrit oldu.Bu arada abimi acemi sanmıştım ama beni bilgileri ve olta atışlarıyla çok şaşırttı.
    Herkese rastgele

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Lüfer ve ailesi ufaktan boğaza girmeye başlayınca ister istemez yem balıkları da ortadan kayboluyorlar. Buna rağmen siz yine de yiyecek veya yem yapacak kadar istavriti almayı başarmışsınız.
    Tebrikler