Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bi Fikirde Yardımınızı İstiyorum :)

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Sait39 tarafından paylaşıldı.

1. Sait39

Sait39 Yeni Üye

Merhaba Cumletten Rastgele Yenı Almış Oldugum albastar 1942 istanbul kamiş 420cm ve Banax SX 5000 yenı Başlıcak Bı Amator Bı Balıkcı Icın Idealmıdır 420 Kamişla Atarken Zorlanırmıyım Sıızce Genellikle Deniz İçin Kullanıcagım Lufer Cınekop Kıyı Balıkcılıgı için Veya Banax SX 5000 Motora nasıl bı kamış Onerırsınız Bılgı Almak Istıyorum Şimdiden Teşekkurler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

kamış sanırım saptan uç fincana kadar esnek

makina hem güçsüz hem de ağır.. ikisi kombine olduğunda bayağı bir kol kopartır..

madem almışsın şu tavsiyede bulunayım.. bir kere at çek de yorar seni yemli olarak kullanabilirsin vede çaparide 100 en fazla 115 gr kurşunlada kulkanabilirsin.. makinenin makara çok derin dolgu yapıp üste 150 metre kaliteli esnemeyen ama yumuşak olan surf tipi misana sarmanı öneririm.. dolgu yaparken göz kararı ile sarmanı sonra metal folyo vs bantla sarıp üste sarıcağın misinanın düzdün olmasını sağlamalısın..
    ip misina sarma takımın heba olur..
    acemiliğini bu sezon bu takımla atıp sonra makina olarak okuma trio rex salt
    kamış olarak shmano bestmaster 4.30 öneririm
    her zaman rastgelsin

4. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Sait arkadaş, denizde kullanacağını yazmışsın da hangi denizde? Boğaz gibi akıntılı bir yerde atacağın ağırlık ile Samsun-Ordu gibi yerlerde atacağın ağırlıklar bir olmayacaktır. Sıfır bilgi verirsen alacağın tavsiyelerin işine yarama ihtimali de sıfır olabilir. Alba ürünleri çok sağlam olmalarıyla nam salmış ürünler değil. Balığa çok sık çıkmıyorsan bütçe açısından uygun oluşundan dolayı düşünülebilir. Banax zaten yıllardır bilinen bir ürün. Yine tekrarlıyorum, nerede kullanacağını yazmadan sağlıklı tavsiye alamazsın.

5. kekadam

kekadam Aktif Üye

bi fikirde iki yardım isteği. :)