Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bİ YARDIMCI OLUN ŞU KARDEŞİNİZE :)

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında HasanM tarafından paylaşıldı.

1. HasanM

HasanM Yeni Üye

Şimdi değerli abilerim varsa ablalarım. Size bir kaç sorum olucaktı. Silivri'de yazlığımız var bir tane sandal almayı düşünüyoruz fakat çok bütçemiz yok kendi halimizde birşeyler olsun istiyoruz.Daha öncedende sandallar hakkında bilgimiz olmadığı için ikinci elden uzak durmaya çalışıyoruz. Malum bu devirde herkese güven olmuyor.Anlamıyoruz da.Bize 3-4 kişinin birlikte sahilden 50-100 metre açılacağı bir tekne lazım boyutu ne olmalı,hangi markayı önerirsiniz güvenilirlik ve fiyat bakımından da uygun olmalı, birde hangi motor markası. İnternetten araştırdığım kadarıyla yamahanın bile çin malı varmış gibi duyumlar aldım bildiğiniz tanıdığınız motor satan bir yer var mı? İstanbul'da ikamet ediyorum yeri İstanbul'da olursa iyi olur.Birde unutmadan örnek veriyorum 2000 lira 3.50-4 mt tekneye verdim 1.500 lira 5-10 hp motora verdim birde ruhsatı alım satım işlemleri varmış bana toplam kaça malolur. Bu işe girişiyim mi yoksa hevesim kursağımda mı kalsın. Çünkü aileme 3-4 bine tamamı halledilir dedim öyle ikna ettim. Şimdiden ilginiz için teşekkürler :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

4. HasanM

HasanM Yeni Üye

O başlığın altında ki yazıların çoğunu okudum da şimdi internette 2 .500 liraya 4.05 marin boat tekneler var. Onu alıp 1.500 liraya hidea 6hp motor taksam 4 bin liraya maal oluyor. Bu şekilde olmaz mı yani.Yada İstanbul'Da iyi ikinci el ürünler satan yada ikinci el alırken neye dikkat etmeliyim. 2000 liraya kadar motor almalı mıyım? Bunları bilmiyorum işte