Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilen gören var mı?

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında Hür MOL tarafından paylaşıldı.

1. Hür MOL

Hür MOL Aktif Üye

Arkadaşlar aşağıda resimlerini gördüğünüz, silikon sahtelerden temin etmekte güçlük çekiyorum. Acaba bu sahteleri Türkiye'de ithal eden bir firma varmıdır? Ya da bu sahteleri Türkiyede gören duyan varmı ? Sadece Bir pazarlama sitesinde buldum gözüme ilişti, satıcısına mesaj attım ama dönen olmadı. yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Benzerlerini çeşitli mağazalarda gördüm.
    Ergin Balıkçılıkta, Frar'da ilk dört sıradakilere benzeyenler vardı. Diğerlerinden de Kısık'ta gördüklerim vardı ama pek ilgimi çekmediği için fazlaca incelemedim. Bu nedenle yanılıyor da olabilirim

4. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

Türkiye'de silikonlar özellikle son zamanlarda revaçta olsa da, genellikle tatlı suda kullanıldığının zannedilmesi sebebi ile satıcılarda çeşitleri pek yok.
    Bu tür uzun silikonları yabancı sitelerden temin etmek gerekiyor maalesef. Cabelas ve basspro tavsiye edebileceğim siteler.
    Kolaylıklar dilerim.

5. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

yazılanlara katılıyorum ağabey benzerleri mevcut kullanma ihtiyacı hissetmediğim için derinlemesine bilgim yok fakat büyük marketlerde fikir edinebilirsiniz :)

6. löngöz

löngöz Daimi Üye

sevgili hür ,,senin yazından sonra hisar balıkçılıktan Leventle senin silikonları inceledik ,solucan silikonlardan onlarda var ,balık silikonlara ise nohut kurşunlu zokalarla benzer görüntüler verilebiliyor...

7. sonder

sonder Üye

Sevgili Komşum, (Üsküdar) Kısık'ta ve Cengiz balıkçılıkta bol miktarda çeşit var. Geçen hafta bakmıştım, vaktim olupta gidersem resim çekip size iletirim.
    selamlar

8. Hür MOL

Hür MOL Aktif Üye

Merhaba Bülent abi, bugün Hisar balıkçılığa gittim, çok fazla çeşit yoktu ama; drop shot için birkaç güzel malzeme buldum ve aldım. Bu silikonlar ile TEXAS RIG ve DOWN SHOT teknikleri ile son 2 ayda çok iyi Levrek aldım , çok sevdim bu sistemi, inanılmaz da eğlenceli. Bu gidişle kışın sahtelerimde önemli değişiklikler yapacağım anlaşılan:) Profilimdeki levreği de TEXAS RIG ile aldım ve onun gibi diğerleri, o gün bu balıktan en küçüğü 3700 gr olarak 3 adet aldık. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...
    Sağlıkla kalın.

9. Hür MOL

Hür MOL Aktif Üye

Çok teşekkür ederim ilginize... çok memnun olurum. Özellikle koyu kahve ve siyah olanlar. :)

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Kısmetine daha büyükleride gelir inşallah :)

TEXAS RIG ve DOWN SHOT tekniklerini bilmeyen arkadaşlarımız için konu açarak paylaşabilirseniz, güzel bilgiler olacağına eminim :)

11. Hür MOL

Hür MOL Aktif Üye

Merhaba Hamdi Bey, Paylaşmadan olur mu hiç; ben çalışmamı yaptım bile gerekli alt yapıyı hazırladım en kısa zamanda bunu sevgili arkadaşlarımla paylaşacağım İnşallah.