Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilgi almam lazım :)

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında ErdoganDogruer tarafından paylaşıldı.

1. ErdoganDogruer

ErdoganDogruer Üye

Merhabalar arkadaslar sizinle bir sahte paylasmak istiyorum ve bu sahtenin en verimli oldugu hava,gecemi gunduzmu,bulanik sumu berrak sumu ve encok hangi balik turunde etkin rol oynamakta kullanan ustadlarin bilgilerine ihtiyacim var.
    Simdiden tesekkur ederim :) [​IMG][​IMG][​IMG]

Levreko bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Levreko

Levreko Aktif Üye

Güzel görünüyor markası modeli ne? Gece ve sabaha karşı iyi olur akşam suyundada iş yapar alanyada levrek, baraküda ve kayış balığı alırsınız ama bu sene antalyaya kış gelmediğinden su ve hava soğumadığından levrek yok ben dün sabah 5 ten 8'e kadar atçek yaptım avlaktada benden hariç 8 kişi daha vardı kimse bişey tutamadı bu sene çok kötü geçen yıl kasım ayında levrek almaya başladıydık ocağın ortası oldu hâlân daha boş herkes isyanlarda

ErdoganDogruer bunu beğendi.
  4. ErdoganDogruer

ErdoganDogruer Üye

Markasi rapala ama modelini bilmiyorum bi arkadasdan gecti elime yarin sabaha karsi denicem kismetse insallah sonuc basarili olur.

5. Levreko

Levreko Aktif Üye

Rapala max rap olduğu belli zaten oluyorda bide orijinal olmayanları var kaminari diye. Rapala max rap iyidir ben her zaman kullanırım bende de beyaz renk mor kafayla iyi levrek baraküda aldım

6. ErdoganDogruer

ErdoganDogruer Üye

Barakudaya gidicez sabah bir meramiz var ama bakalim kismet