Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

biomaster atar secimi yardim

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında getboga tarafından paylaşıldı.

1. getboga

getboga Üye

Kamis olarak biomaster da karar kildim arkadslar.bu kamis icin satici iki arkadasta aksiyonunun sert oldugunu ve yirmi grlik sahteleri cok rahat yollayacagimi ve rahat wtd yapildigini soylediler. Sadece 277 olan bu kamisin 15 50 sinimi 15 60 olaninimi tercih etmeliyim'.40 gr lik bullrag samandira ile de calisacagimi dusunerek bir secim yapmaliyim.
    Ayrica bu kamisin halkalari fuji ama makina yatagi hakkinda bilgim yok.yardimlarinizi bekliyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cihsib

cihsib Aktif Üye

40 gr gibi bir ağırlıkla çalışacaksan 15-60 olanını al. ancak ağırlıklı olarak daha hafif sahtelerle çalışacaksan daha düşk atarlı bir kamış ideal olacaktır. genelde 10-40 atarlı mh kamışlar tercih edilir. rastgele

4. eylmz

eylmz Daimi Üye

Cevapları bende merakla bekliyorum bir soruda bende
    sert bir kamis olduğu icin 10-15 gr sahtelerde Performansı nasıl olur

5. getboga

getboga Üye

Aynen bende meraktayim ama kimseden ses aeda yok malesef.satici arkadaslar 15gr kik sahteyi rahat atar dedi ama bilemiyorum.benim amacim ruzgara karsi patlak bir havada 20 grlik sahteleri rahatca atmak.bu yuzden sert aksiyonlu bir kamis arayisindayim.malesef sadece bunlar benim tahminlerim.actigim konulara ve ozel mesajlarima cevap gelmiyor

6. Rotasiz Kaptan

Rotasiz Kaptan Aktif Üye

Egerki agirlikli olarak 20-25 gr. sahteler kullanicaksaniz 15-50 derim. 15-50 de 10 gr. sahtelerdede verim alinabilir. 15-60 in ayni verimlikte olcagini dusunmuyorum. Ama yinede elinize alip deneyerek almanizi tavsiye ederim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. getboga

getboga Üye

Hocam elimde okuma lune marine 1245 258mm bir kamis var bana cok yumussk gelmekte.fakat bircok arkadas 1040 7.21 gibi kamislar kullaniyor.aslinda yanlis bir secim yapmaktan korkuyorum cunku az para degil.

8. Rotasiz Kaptan

Rotasiz Kaptan Aktif Üye

Elinizdeki okuma kamisa gore degerlendirmeyin. Cunku Almak istedigin kamis ust seviye bir kamis ve farkli marka. Oyuzden eger imkaniniz varsa magzaya gidip gorun, dedigin gibi az para olmadigi icin alipta 2 gun sonra memnun kalmayip burdaki diger arkadaslar gibi ilan acip zararina satma durumuda yasama! Ben shimanonun 6-7 tane kamisini kullandim ve tahminim 15-60 in fazla sert bir kamis olacagi yonunde. Ama yinede seni yanlis yonlendirmek istemem. Ben olsam 15-50 alirdim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi